1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Wylicytuj spotkanie online z Joanną Czech – kosmetolożką gwiazd

Joanna Czech współpracowała z takimi gwiazdami, jak Jennifer Aniston, Cate Blanchett, Kate Winslet, Rooney Mara i Uma Thurman. (Fot. materiały partnera)
Coraz bliżej 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W związku z tym polska marka Oio Lab wraz z Joanną Czech postanowiła dołożyć swoją cegiełkę – konsultacje online ze specjalistką od pięknej skóry oraz zestaw 8 produktów do pielęgnacji Oio Lab.

Joanna Czech współpracowała z takimi gwiazdami, jak Jennifer Aniston, Cate Blanchett, Kate Winslet, Rooney Mara i Uma Thurman. Teraz i ty masz szansę na godzinną konsultację z kosmetolożką, podczas której odpowie ona na nurtujące cię pytania dotyczące pielęgnacji oraz zdradzi swoje sekrety na zdrową i zadbaną cerę.

Oprócz indywidualnej porady licytujesz także zestaw wszystkich 8 produktów marki Oio Lab – formuły żelowe, olejkowe i kremowe, które Joanna Czech wykorzystuje na co dzień w swojej pracy. Są to m.in.: The Forest Retreat – wyciszająca emulsja adaptogenna do twarzy, The Future Is Bright – rozjaśniający olejek do twarzy z witaminą C, ochronny olejek z algami Algaemania czy przeciwstarzeniowy olejek na noc Lunula Night, a także dwa serum – nawilżające Aquasphere i chroniące przed światłem niebieskim The E-Serum.

W ofercie Oio Lab znajduje się 8 starannie sformułowanych kuracji i serum. (Fot. materiały partnera)

Oio Lab to skoncentrowane ekstrakty roślinne i składniki aktywne o klinicznie potwierdzonym działaniu. Twórcy marki łączą tradycyjną mądrość przodków z nowoczesnymi badaniami naukowymi, a kondycję skóry wiążą z wewnętrznym, emocjonalnym światem – w końcu skuteczna pielęgnacja wymaga holistycznego spojrzenia.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/oferta/konsultacja-beauty-z-joanna-czech-i-zestaw-oio-lab-11590403720?fbclid=IwAR10Um0a4F5wvhYYD_gURWFz10d4RcxVkBkURw5_6hzhwFjT8-wpKJs9EyQ

To co, licytujesz?

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze