1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Skorzystaj z kuponu -40 proc. i pomóż uchodźcom z Ukrainy

Wykorzystaj kupon na -40 proc. i pomóż uchodźcom z Ukrainy – akcja trwa do 8 marca. (Fot. iStock)
Jeśli pomagasz lub chcesz pomóc osobom dotkniętym wojną w Ukrainie, możesz skorzystać z kuponu, jaki przygotował Rossmann. Do 8 marca zarejestrowani użytkownicy aplikacji Rossmann PL mogą kupić wybrane artykuły z 40 procentowym rabatem i przekazać je najbardziej potrzebującym osobom lub organizacjom niosącym pomoc naszym wschodnim sąsiadom.

Zniżką objętych jest ponad 3,5 tys. produktów pierwszej potrzeby. Są to m.in. mleka, kaszki, pieluchy, szampony, kremy, mydła, żele pod prysznic, szczoteczki i pasty to zębów. Pełna lista artykułów znajduje się w aktualnej wersji aplikacji Rossmann PL.

Jednorazowy kupon na zakupy dla obywateli z Ukrainy można aktywować w aplikacji i wykorzystać do 8 marca. Znajduje się on w „Profilu”, w zakładce „Moje kupony”. Akcja obowiązuje w sklepach stacjonarnych Rossmann i w drogerii internetowej.

Od początku ataku Rosji na Ukrainę firma Rossmann czynnie włączyła się w pomaganie naszym sąsiadom. M.in. ze sklepowych półek wycofano wszystkie produkty z Rosji i Białorusi. Poza tym marka sukcesywnie wspiera organizacje zajmujące się pomocą dla Ukraińców, a w sklepach Rossmann prowadzone są zbiórki produktów.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze