1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Prezenty na Wielkanoc – 10 pomysłów

(Fot. materiały partnera)
Choć z obdarowywaniem kojarzą nam się głównie święta Bożego Narodzenia, to i podczas Wielkanocy warto pomyśleć o radosnych upominkach dla najbliższych. Co kupić mamie, rodzicom, siostrze lub przyjaciółce na zająca? Oto nasza top lista 10 przebojowych prezentów, w budżecie idealnym dla każdego!

Czy wiesz, że i na święta Wielkiejnocy warto podarować bliskim małe upominki, które będą atrakcją rodzinnych spotkań? E-bilet na dowolną imprezę może okazać się w tym przypadku strzałem w dziesiątkę, a wystarczy dobrać charakter imprezy do tego, co lubi konkretna osoba. Już za chwilę poznasz obszerną listę 10 ciekawych propozycji prezentowych. Sprawdź koniecznie, która z nich przypadnie ci do gustu!

1. Rodzinna wycieczka w kosmos, czyli wystawa Cosmos Discovery

Jeśli twój wybranek prezentu lubi wystawy, to z pewnością warto podarować mu bilet na Cosmos Discovery, czyli wyprawę do świata gwiezdnych przestrzeni. Na Cosmos Discovery warto wybrać się całą rodziną, by zobaczyć gwiazdy, eksponaty NASA, jak również podzespoły statków kosmicznych czy wyposażenie kosmonautów. Taką fascynującą przygodę warto przebyć całą rodziną, dlatego kupując bilet, pomyśl o pakiecie dla wszystkich najbliższych.

2. Wystawa ku czci Leonarda da Vinci

To druga, bardzo sensowana opcja na prezent dla rodziny. To wydarzenie jest wyjątkowo wciągające, a dodatkowo przepełnione nauką. Będzie można tu zobaczyć największe dzieła Leonarda oraz kultowe wynalazki. Na pewno zainteresuje każdego, kto otrzyma bilet!

3. Wystawa Van Gogh Multi-Sensory Exhibition, czyli malarstwo z grubej rury

Jeśli chcesz podarować bliskim wejście na światowej sławy wystawę, to wydarzenia z udziałem dzieł Van Gogha na pewno powinno cię zainteresować. Ta multisensoryczna i angażująca zmysły wystawa zebrana w Instytucie Automatyki Systemów Energetycznych to dobry pomysł na prezent praktycznie dla każdego. Szczególnie jednak warto podarować bilet osobom zainteresowanym malarstwem.

4. Cirque du Soleil: Corteo

Bilet na to wydarzenie to gratka dla rodziców lub znajomych. Podczas wydarzenia nie zabraknie mocnych wrażeń oraz emocji związanych z ekscytującymi występami. Im wcześniej kupisz bilet na to wydarzenie, tym lepiej. Zwykle rozchodzą się bowiem niczym świeże bułeczki.

5. Dobry koncert muzyczny – czyli bilet dla przyjaciółki

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla koleżanki, a jednocześnie chcesz ją obdarować wejściówką na niezwykłe wydarzenie, to sięgnij po bilet na wydarzenie muzyczne. Koncert Sanah może być świetną propozycją dla romantycznych dusz, które w tej muzyce odnajdują ukojenie.

Bilet na koncert Sanah jako prezent na Wielkanoc? Pewnie, że tak!

6. Bilet do Helios jako ciekawa forma prezentu na Wielkanoc

Szukasz prezentu na Wielkanoc dla fana kina? Voucher do Helios będzie świetnym pomysłem, zwłaszcza jeśli obdarowywany lub obdarowana lubią spędzać wolny czas w fotelu kinowym. To prezent dla każdego, niezależnie od tego, jaki budżet posiada. Sprawdź koniecznie, co masz do dyspozycji!

7. Jaki prezent na Wielkanoc? Mała Filharmonia & Niedzielne Obiadania dla dzieci

To niezły pomysł na prezent na Wielkanoc dla dzieci, które w ten sposób zdobędą podstawową wiedzę muzyczną. W trakcie 45 minutowych zajęć najmłodsi zapoznają się z instrumentami, wysłuchają koncertu, świetnie się przy tym bawiąc. Takie prezenty wielkanocne lubi każdy!

8. 41 Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk Mrągowo

Twoi rodzice lubią country? Podaruj im upominek na Wielkanoc w postaci biletu na to wydarzenie. Ten festiwal to jeden z największych tego typu koncertów w Polsce, a odbywa się w Amfiteatrze nad jeziorem Czos. To idealny upominek na Wielkanoc i świetna zabawa dla wszystkich bliskich.

9. Enea Edison Festival 2022 – bilet dla koneserów muzyki

Jeśli szukasz prezentów wielkanocnych i nie wiesz, co kupićm to wejściówka na ten festival będzie świetnym pomysłem. Tylko tutaj wystąpią takie gwiazdy, jak: LemON, Kroki, Jagoda Kret, Martin Lange, luna i Lordofon.

Warto, a może nie warto? Koniecznie trzeba to zobaczyć i usłyszeć!

10. Prezenty na Wielkanoc i koncert Sylwii Grzeszczak

Ten bilet na pewno się nie zmarnuje, a będzie świetnym pomysłem wówczas, gdy szukasz pomysłu na wspólne wyjście z koleżanką. Upominek za niewiele, a przynoszący tak dużo niezłej zabawy! Koniecznie spróbuj!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze