1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

„Kocham Cię, Mamo” – projekt Lilou pełen miłości

(Fot. materiały prasowe)
„Kocham Cię, Mamo” to tytuł wyjątkowego projektu marki Lilou. Pięć wspaniałych mam wraz ze swoimi dziećmi wzięło udział w profesjonalnej sesji fotograficznej z biżuterią Lilou.

– Dzień Mamy to święto, które zasługuje na celebrację. Dlatego postanowiliśmy zorganizować konkurs dla mam i ich dzieci. Otrzymaliśmy blisko pięćset pięknych historii mówiących o więzi, trosce i bezgranicznej miłości. Wybraliśmy pięć, które najbardziej poruszyły nasze serca – mówi twórczyni marki Lilou, Magdalena Mousson-Lestang, prywatnie mama trzech synów.

(Fot. materiały prasowe)

Każda z wybranych historii jest bliska filozofii marki, która opiera się na emocjach, szczerości i dzieleniu się radością. Laureaci stanęli przed obiektywem Mateusza Motyczyńskiego, fotografa gwiazd i dyrektora generalnego marki Lilou. Poznajcie ich:

Ewa z córką Martyną

To historia pełna nadziei i wsparcia ze szczęśliwym zakończeniem. Martyna w wieku 14 lat zachorowała na nowotwór. Jej mama stanęła do walki o zdrowie córki. Operacja, okres leczenia i długa rehabilitacja pozwoliły im na zbudowanie bardzo wyjątkowej relacji. Dzisiaj Martyna jest zdrowa i studiuje medycynę, a jak sama mówi, mama jest dla niej „wielką motywacją i największą przyjaciółką.”

Ewa z córką Martyną (Fot. materiały prasowe)

Jolanta z córką Dominiką

– Jest tyle powodów, dla których kocham moją mamę, że mogłabym je wypisywać kilka dni – takimi słowami Dominika zaczyna swoją opowieść. Razem z siostrą i tatą są zawodowymi żołnierzami. Jest to nie lada wyzwanie, ponieważ na mamie opiera się cały ciężar opieki, prowadzenia domu oraz ciągłej troski o bezpieczeństwo swoich bliskich. Mimo wszelkich trudności oraz ostatnio zdrowotnych problemów Jolanta nie przestaje się uśmiechać.

Jolanta z córką Dominiką (Fot. materiały prasowe)

Barbara z córką Arletą

Ponad miesiąc temu obie przeszły poważną operację. Córka potrzebowała przeszczepu nerki. – Mama dosłownie oddała mi część siebie i będę pielęgnować tę część najlepiej jak potrafię! – tak o poświęceniu mamy mówi Arleta. Od teraz są sobie jeszcze bliższe. Ta niezwykła więź uratowała Arlecie życie.

Barbara z córką Arletą (Fot. materiały prasowe)

Elżbieta z synem Danielem

– Moją mamę kocham za to, że jest dla mnie zawsze wsparciem i o wszystkim możemy porozmawiać… Kiedy 4 lata temu Elżbieta zachorowała na raka piersi, Daniel zdał sobie sprawę, że może ją stracić. Teraz to on był jej potrzebny, a ich relacja stała się jeszcze silniejsza. Jego mama wyzdrowiała i teraz pomaga innym kobietom w walce z chorobą.

Elżbieta z synem Danielem (Fot. materiały prasowe)

Beata z synem Piotrem

Mówi o swojej mamie, że to prawdziwy skarb. – Jestem wdzięczny i kocham swoją mamę za to, że pomimo wszelkich przeciwności zawsze kieruje się głosem serca… – podkreśla Piotr. Ich relacja oparta jest na szczerości i trosce. Dzięki mamie mógł realizować swoje kreatywne pomysły, poznał fantastycznych ludzi i zyskał dużo pewności siebie.

Beata z synem Piotrem (Fot. materiały prasowe)

Zdjęcia wykonane podczas sesji zdjęciowej są symbolem miłości łączącej mamę z dzieckiem. Powstało wiele materiałów, które można zobaczyć w mediach społecznościowych @bemylilou. Każda z mam otrzymała naszyjnik z sercem i osobistym grawerunkiem „Kocham Cię, Mamo”. Zdjęcia od 23 do 26 maja będzie można zobaczyć we flagowym butiku Lilou przy ulicy Mokotowskiej 63 w Warszawie.

Stylizacja: Anna Poniewierska
Stylizacja fryzur: Ala Dębowska
Make-up: Justyna Prus
Producent: Kacper Słoma

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze