1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Wymienne fronty w lodówce? Czemu nie!

Dzięki wymiennym personalizowanym panelom zewnętrznym w prosty i szybki sposób możemy wizualnie odmienić naszą lodówkę, gdy znudzi nam się jej design lub gdy będziemy chcieli przearanżować wystrój kuchni. (Fot. materiały prasowe)
Chcieliście kiedyś wymienić lodówkę, ale było z tym za dużo zachodu? O ile prostszą opcją byłaby wymiana samych frontów… Sprawdźcie funkcjonalne rozwiązanie w personalizowanych lodówkach Bespoke firmy Samsung. Mają one wymienne panele zewnętrzne, dzięki czemu łatwo dopasujecie lodówkę do stylu kuchni, a jak wam się znudzi – to w łatwy sposób zmienicie panele na inne.

To wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, dzięki któremu w szybki sposób można osiągnąć niepowtarzalny efekt. Dodatkowo szeroka oferta wariantów – w tym kolorów paneli zewnętrznych lodówki, materiałów wykończeniowych oraz liczby i rodzaju modułów – sprawia, że możemy zaprojektować swoją lodówkę tak samo, jak projektujemy wnętrza. Lodówki Bespoke mają 16 wersji kolorystycznych. Możecie postawić na elegancką brzoskwinię, kremową lawendę, alabastrową biel – albo przeciwnie: ciemny granat, grafitową stal czy głęboką czerń. Oczywiście do wyboru mamy też materiał wykonania, czyli szkło satynowe, czyste szło i metal.

(Fot. materiały prasowe)

Dzięki wymiennym personalizowanym panelom zewnętrznym w prosty i szybki sposób możemy wizualnie odmienić naszą lodówkę, gdy znudzi nam się jej design lub gdy będziemy chcieli przearanżować wystrój kuchni. Warto dodać, że lodówki Bespoke wkomponują się do wnętrza w każdym stylu – za sprawą nowoczesnego designu z charakterystycznymi płaskimi panelami frontowymi i uchwytami w formie podchwytów.

Ale lodówki Bespoke to nie tylko innowacyjny design. To także moc technologii, która sprawia, że żywność dłużej pozostaje świeża, a produkty zachowują swą chrupkość i wartości odżywcze.

(Fot. materiały prasowe)

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.bespoke.samsung.pl.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze