1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Uwolnij wszystkie swoje kolory

Znany model w czarnym kolorze ma gładką obudowę, która służy jako tło do wyrażania siebie. Do ekspresu dołączonych jest 8 kolorowych markerów i butelka wielokrotnego użytku z unikatowym wzorem do kolorowania. (Fot. materiały prasowe)
Z okazji Miesiąca Dumy SodaStream rozpoczyna kampanię „Set all your colors free”, aby wyrazić solidarność ze społecznością LGBTQIA+. Z tej okazji do sprzedaży została wprowadzona limitowana wersja ekspresu do gazowania wody.

SodaStream – producent saturatorów do gazowania wody – ponownie rusza z kampanią wspierającą osoby ze społeczności LGBTQIA+. Kampania „Uwolnij wszystkie swoje kolory” w Polsce odbędzie się po raz pierwszy.

– W SodaStream popieramy ludzi bez względu na ich płeć, pochodzenie, religię czy orientację seksualną – skomentowała Karin Schifter-Maor, globalny CMO SodaStream. – Co roku idziemy o krok dalej. Tym razem poszerzyliśmy gamę kolorów w naszej limitowanej edycji ekspresów, zaprosiliśmy do współpracy wspaniałych influencerów i organizację ILGA World. Walczymy o pokonanie nierówności i zawsze głośno wyrażamy wsparcie dla społeczności LGBTQIA+.

Kampania „Uwolnij wszystkie swoje kolory” odbywa się w 15 krajach na całym świecie. Do jej przeprowadzenia zostały zaangażowane znakomite osoby reprezentujące społeczność LGBTQIA+ lub walczące o jej prawa.

Ponadto SodaStream wprowadza limitowaną wersję ekspresu do gazowania wody Terra. Znany model w czarnym kolorze ma gładką obudowę, która służy jako tło do wyrażania siebie. Do ekspresu dołączono 8 kolorowych markerów i butelkę wielokrotnego użytku z unikatowym wzorem do kolorowania. Taki zestaw ma zachęcić użytkowników do pisania i ilustrowania swoich osobistych historii dumy, afirmacji i flag.

20 proc. zysków ze sprzedaży limitowanej edycji ekspresów na całym świecie zostanie przekazane międzynarodowej organizacji działającej na rzecz LGBTQIA+ – ILGA World, z którą marka SodaStream nawiązała współpracę po raz czwarty.

Limitowana edycja ekspresów dostępna jest na stronie www.sodastream.com w cenie 399 zł.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze