1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Urlop i kubeczek menstruacyjny – jak Spadiora wspiera kobiety

(Fot. materiały prasowe)
Your KAYA i Spadiora - dwie kobiece marki, łączą siły w słusznej sprawie.

Trwa niezwykła akcja – kupując apaszkę „Nazywaj ją jak chcesz” w tęczowej wersji kolorystycznej, dostaniesz kubeczek menstruacyjny od marki Your KAYA. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Marta Lech-Maciejewska, założycielka marki Spadiora, bardzo chciała, aby jej klientki mogły spróbować tego, jak sama mówi, „game changera miesiączkowego”. – Wygoda i ekologia to coś co niesamowicie doceniam w tym rozwiązaniu. Pomyślmy, że chociaż 10 proc. z nas zrezygnowałaby z konwencjonalnych produktów miesiączkowych, byłby to duży oddech dla Ziemi – wyznaje.

Kubeczki menstruacyjne Your KAYA są bezpieczne, sprężyste, miękkie i wykonane w 100 proc. z medycznego silikonu. Nie przesuwają się, są szczelne i zapewniają ochronę do 12 godzin. Wystarczy poświęcić chwilę na naukę aplikacji, a potem życie w czasie okresu zmienia się na zawsze. Już nigdy nie będziesz się bać, że zaczął się okres, a ty nie masz podpasek.

(Fot. materiały prasowe)

Kubeczek menstruacyjny to nie jedyne prokobiece działanie marki Spadiora. Już prawie od roku pracowniczki firm mogą skorzystać z urlopu menstruacyjnego w dni, kiedy okres jest dla nich najbardziej dotkliwy.

Właścicielka przyznaje, że do zmian zainspirowały ją rozwiązania stosowane w innych krajach.

„Odkąd pamiętam miesiączka jest dla mnie słabym czasem. Jakiś czas temu zgadałam się z naszym zespołem i okazało się, że u dziewczyn też nie wygląda to różowo. I dlatego chciałabym żeby kobiety, które z nami pracują miały możliwość zostania w tym czasie w domu lub pracowania zdalnie, o ile chcą” – pisze na swoim Instagramie.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze