1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Szukasz pracy marzeń? Zgłoś się na farmę golden retrieverów

Farma The Golden Retriever Experience cieszy się wielką popularnością nie tylko wśród Brytyjczyków. Odwiedzają o turyści z całego świata. (Fot. The GRE Photo Archives / CATERS/Forum)
Praca w formie zabawy? I to na dodatek z gromadą najmilszych psów pod słońcem? Okazuje się, że to możliwe! Trzeba tylko zgłosić się na farmę golden retrieverów, która powstała w Wielkiej Brytanii. I zostać przyjętym.

Farmę golden retriverów, czyli The Golden Retriever Experience, założyła w 27-letnia mieszkanka Somerset w Wielkiej Brytanii wraz ze swoim ojcem. Na farmie króluje 30 pięknych psów rasy, która uchodzi za najbardziej przyjazną człowiekowi.

Golden retrievery są łągodne, szybko się uczą i są chętne do współpracy z człowiekiem. Na dodatek mają wyjątkową miłą fizjonomię i miękką, jedwabistą sierść w kolorze złota. Z tego względu cieszą się niezwykłą popularnością zwłaszcza wśród rodzin z dziećmi.

Golden retrievery to rasa, która wyjątkowo ciepłe emocje. (Fot. The GRE Photo Archives / CATERS/Forum)

Farma jest otwarta dla zwiedzających, którzy mogą tu miło spędzić czas na zabawie, głaskaniu, przytulaniu i karmieniu pokaźnej gromadki psów i szczeniąt. Za taką przyjemność trzeba jednak zapłacić i to całkiem sporo, jak na polskie warunki. Dwugodzinna sesja dla osoby dorosłej to wydatek 65 funtów brytyjskich.

Na farmie odbywają się zajęcia z dogoterapii, spotkania dla osób, które oswajają lęk przed psami lub przechodzą żałobę po stracie czworonożnego przyjaciela. Można tu również zorganizować urodziny dziecka, wieczór panieński lub celebrować walentynki w święto zakochanych. The Golden Retriever Experience szybko zyskało popularność, a sławę przyniosły mu filmiki na TikToku.

W sezonie letnim, gdy odwiedzających jest najwięcej, przydają się na farmie dodatkowe ręce do pracy. Jeśli zatem szukasz pracy wśród najmilszych psów na świecie, nie wahaj się – to jest właściwy adres.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze