1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Magic Night & Beach Party ponownie w Energylandii

(Fot. materiały partnera)
Wakacje trwają, a to oznacza niezapomniane chwile, zabawę i najgorętsze imprezy w roku. Energylandia doskonale o tym wie i po raz kolejny rusza z cyklem imprez Magic Night, połączonym z jedynym w swoim rodzaju Beach Party! Bajeczna kraina roller coasterów po raz kolejny rozbłyśnie światłem nocnych iluminacji. Świetna zabawa, niezapomniane widoki i niezwykłe pokazy.

Niezwykłe pokazy i 3 godziny zabawy gratis

Magic Night w Energylandii to wakacyjne, co sobotnie wydarzenie pełne zabawy, nocnych pokazów i niezwykłych emocji. W tym roku odbędzie się aż 7 jej edycji, aby każdy chętny mógł zobaczyć i przeżyć te niezapomniane chwile. Pierwsza najgorętsza impreza w roku 2022 odbyła się 16 lipca, a następnie: 30.07, 6.08, 13.08, 20.08 i 27.08. W tych dniach Park otwarty będzie od godziny 10, aż do godziny 23, co oznacza nie 10, a aż 13 godzin niesamowitej zabawy. To aż 3 godziny gratis dla każdego chętnego, w ramach jednego biletu wstępu. Co więcej, bilety te zamówić możecie już dziś na stronie https://ticket.energylandia.pl/ jak i w kasach biletowych, w dniu imprezy. Podczas trwania Magic Night każdy będzie miał niepowtarzalna okazję zobaczyć Park w nocnych barwach. Po raz pierwszy w historii Energylandii, po zmroku ruszy niesamowite młyńskie koło Wonder Wheel, z którego widać panoramę całego Parku i okolicy. Podczas nocnej zabawy, w rytm muzyki i świateł, do dyspozycji Gości pozostają wszystkie 123 atrakcje Parku, ale także specjalnie przygotowane nowości wzbogacające ten wieczór o kolejne wspomnienia. W czasie trwania imprezy, wszyscy przybyli będą mogli podziwiać niesamowite pokazy, świetlne iluminacje roller coasterów, karuzel, a także wyjątkowo na tę okazję przygotowane show. Finałowym punktem sobotniej zabawy będzie jedyna w swoim rodzaju świetlna parada, a także spektakularny pokaz fajerwerków.

(Fot. materiały partnera)

(Fot. materiały partnera)

Beach Party

Niezwykłe pokazy, niezapomniane wrażenia i atrakcje Parku to nie wszystko! Podczas nocy Magic Night każdy z Gości będzie mógł wziąć udział w jedynym w swoim rodzaju Beach Party. Tutaj królować będzie muzyka, najlepsza zabawa i taniec, a to wszystko na terenie największego odkrytego aquaparku w Polsce. Tropikalny Water Park zamieni się tej nocy w miejsce największej imprezy. Baseny, plaża, leżaki i porywająca muzyka za sprawą najlepszych DJ’ów. Scenerię jak z filmów już dziś możecie zobaczyć oczami wyobraźni, jednak poczuć to trzeba na własnej skórze, na co pierwszą okazję macie już w sobotę 30.07.

(Fot. materiały partnera)

Panorama Energylandii za dnia zapiera dech w piersi, jednak po zmroku to miejsce nabiera zupełnie innych barw. Podczas Magic Night wszystko to zobaczyć możecie na własne oczy, a także poczuć atmosferę gorącej, letniej zabawy na największym Beach Party w Polsce! Sprawdź, jak wygląda najlepsza zabawa dla całych rodzin w Parku roller coasterów nr 1 w Europie i podaruj sobie najlepsze wspomnienia.Takiej nocy nie można przegapić.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze