1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

SamsungBespoke – ciesz się samodzielnie zaprojektowaną lodówką

(Fot. materiały partnera)
Dacie wiarę, że wystarczy kilka chwil, by móc samodzielnie zaprojektować lodówkę, która będzie idealnie dopasowana do Waszych potrzeb, a do tego jej design będzie totalnie unikatowy? Marki Max Kuchnie i Samsung przygotowały dla Was coś specjalnego. Odkryjcie kreator lodówek modułowych Samsung Bespoke i stwórzcie perfekcyjny sprzęt do swojej kuchni.

Personalizowane AGD – odkryj lodówki Samsung Bespoke

Konfigurator lodówek Bespoke dostępny na stronie Max Kuchnie to wyjątkowo proste w obsłudze narzędzie, które krok po kroku poprowadzi Was ku waszej wymarzonej lodówce. Kreator umożliwia stworzenie projektu chłodziarkozamrażarki idealnie dopasowanej do Waszego kuchennego wnętrza, Waszych potrzeb i Waszego gustu. Projektując lodówkę, możecie zestawiać modele o różnej wielkości, a także wybierać wykończenie ich frontów spośród bogatej gamy możliwości.

Lodówka z wymiennym frontem

Przy wyborze wybarwienia lodówki wcale nie musicie już ograniczać się do trzech podstawowych kolorów: białego, czarnego i inox. Teraz drzwi Waszej chłodziarki mogą przybrać tak niespotykane barwy jak satynowy błękit, elegancka brzoskwinia czy grafitowa stal. Opcji jest oczywiście znacznie więcej, a do tego do wybrać można także wykończenie frontów: szkło w połysku lub też w macie albo metal. Całkowitą dowolność macie również na etapie łączenia ze sobą poszczególnych urządzeń: chłodziarek, zamrażarek, chłodziarkozamrażarek i lodówek w wersji slim. Ich układ i liczba zależy wyłącznie od Was!

Kreator lodówek Bespoke na maxkuchnie.pl

Trzy proste kroki wystarczą, by zaprojektować wymarzoną lodówkę. Znajdźcie konfigurator lodówek Samsung Bespoke na stronie Max Kuchnie i przekonajcie się sami, jakie to proste:

  1. W pierwszym kroku dowolnie miksujecie urządzenia o różnych funkcjonalnościach I rozmiarach, a także dobieracie kolor i sposób wykończenia każdego z frontów.
  2. W drugim kroku wybieracie fotografię z kuchnią, której styl najlepiej odpowiada stylowi waszej kuchni, by móc zobaczyć stworzone przez was sprzęty w realnym wnętrzu.
  3. W trzecim kroku wybieracie z listy klasę energetyczną poszczególnych urządzeń, by móc otrzymać i pobrać orientacyjną wycenę sprzętów.

A co potem? Teraz pozostaje już tylko udać się do najbliższego studia Max Kuchnie, by potwierdzić wycenę i złożyć zamówienie.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze