1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Pełnia w Rybach: skorzystaj z energii odpuszczania

Pełnia w Rybach wydarzy się 10 września o godzinie 11.59. (Fot. iStock)
W sobotę 10 września czeka nas całkiem przyjemna pełnia. Aura zodiakalnych Ryb sprawi, że zwolnimy i posłuchamy siebie, a pozytywny aspekt Urana otworzy nam umysł na nowe możliwości.

Pełnia w Rybach – co warto wiedzieć?

Pełnia wydarzy się 10 września o godzinie 11.59 na 17 stopniu Ryb (Księżyc) i Panny (Słońce).

Znajdujemy się w sezonie Panny, która chce nas po wakacjach zdyscyplinować, wprowadzając kojącą rutynę dnia codziennego. To czas porządkowania spraw i najbliższego otoczenia, uwalniania się od wszelkiego nadmiaru, czas uważności na szczegóły, sięgania po racjonalizm. Teraz jest też dobry moment na wprowadzenie diety. Podczas pełni archetyp Panny zmierzy się z mocą archetypu Ryb, co przyniesie nam chęć, żeby w ten weekend trochę jednak odpuścić. Weekend warto zatem poświęcić na odpoczynek, podarować sobie chwilę wytchnienia i skorzystać z ostatnich dni lata. Poleniuchować, ale nie tylko.

Księżyc znajdzie się blisko Neptuna, który rozpuszcza gęstość materii i pomaga znaleźć się na duchowych poziomach. Możemy liczyć na wyostrzoną intuicję i podniesioną samoświadomość. Ujrzymy to, co jest zakorzenione w podświadomych uczuciach i pragnieniach. Dzięki logice i zdolnościom analitycznym Panny zrozumiemy nasze uczucia – oświeci nas, dokąd chcą nas one zaprowadzić. Duet Księżyca w Rybach i Neptuna zaoferuje możliwość emocjonalnego uwolnienia, szczególnie w obszarach, w których odczuwaliśmy presję, by spełniać zbyt perfekcjonistyczne standardy. Porzucimy to i będziemy iść za instynktem.

Odwagi, by podczas nadchodzących dwóch tygodni do nowiu Księżyca zrobić krok ku zmianie, doda nam Uran. Planeta, która działa na wariackich papierach, utworzy bowiem sekstyl do Słońca (czyli harmonijny, a zarazem dynamiczny aspekt). Przyniesie on ekscytujące pomysły na odświeżającą zmianę lub nowy kierunek.

Ryby, które działać nie lubią, mogą sprawić, że w ten weekend po prostu nic nie będzie nam się chciało robić, ale możemy jednocześnie odczuć lekkie poirytowanie czy frustrację z powodu, że nic się nie dzieje. To będą podszepty Urana, na które warto odpowiedzieć gotowością do podjęcia działania w najbliższym czasie, otwartością i elastycznością. Nastawmy się na stymulujące spotkania, wypróbowanie sił na nowych polach, przekraczanie ograniczeń, które tkwią w umyśle. Pełnia w Rybach zachęca do kreatywnej wizualizacji i uważnej medytacji. Kluczem jest połączenie przeciwieństw Ryb i Panny, by urzeczywistniać swoje sny i wreszcie zmienić coś w swoim życiu.

Zmiany i tak nadejdą, dlatego lepiej wprowadzać je na swoich warunkach. Na niebie uściśla się bowiem kwadratura Saturna i Urana, która ma znaczenie globalne. Aspekt ten będzie mocno odczuwalny już na początku października. Miał on miejsce w grudniu 2021 roku. Podobnie jak ostatnim razem – mogą się pojawić ograniczenia związane z COVID-em, klęski żywiołowe oraz niestabilność polityczna i finansowa. Każdy z nas inaczej to odczuje na swoim indywidualnym poziomie.

Co pełnia w Rybach przyniesie każdemu ze znaków zodiaku?

Baran: Przestań działać, zatrzymaj się. Jeśli choć na chwilę nie będziesz pędzić, pełnia w twoim 12 domu przyniesie ci znaczące sny, synchroniczności, intuicyjne wglądy. Otwórz się na energię wokół, ale też i wewnętrzną prawdę. Mniejszą uwagę zwracaj na fakty, doświadczaj uczuć, bo one podpowiedzą ci, jaką zmianę podejmiesz w najbliższym czasie.

Byk: Przekonasz się, że istnieje coś takiego jak telepatyczna komunikacja z przyjaciółmi. Pomyślisz o kimś i ten ktoś zadzwoni albo stanie na twojej drodze. Dzięki pełni w 11 domu masz sposobność, żeby zrozumieć podświadome, wewnętrzne działanie dynamiki grupy, do której należysz. Odkryjesz, jakie kto gra role, i zdecydujesz, czy ci to odpowiada.

Bliźnięta: Kariera pojawi się na pierwszym planie. Pełnia w 10 domu pozwoli c wdrożyć w życie lub sfinalizować projekt czy zamierzenie, nad którym pracowałeś lub które planowałeś od dłuższego czasu. Skoncentruj się jednak nie tyle na faktach i szczegółach, ile na tym, jak się z tym czujesz. Masz poczucie spełnienia?

Rak: Czas iść naprzód i podjąć zmiany – większości ludzi łatwiej to powiedzieć, niż zrobić. Tobie również, bo jesteś znany z tego, że kurczowo trzymasz się przeszłości. Jednak pełnia w 9 domu doda ci entuzjazmu. Poczujesz, że możesz porzucić wszystko to, co straciło termin ważności, i zaufać swojej szczęśliwej gwieździe oraz wyższej wiedzy.

Lew: Możesz poczuć się uwięziony w odmętach swojej podświadomości, która właśnie będzie miała swoje 5 minut. Pełnia w 8 domu sprawi, że zapragniesz poznać prawdę. Zadasz sobie pytanie, co to znaczy być prawdziwym i czy taki jesteś. Bez oglądania się na innych i zastanawiania się, jakie wywołasz wrażenie. Skorzystaj z tych odkryć, by po pełni zacząć żyć bardziej autentycznie.

Panna: W centrum twojej uwagi znajdą się związki, bo pełnia wydarzy się w twoim 7 domu. Posłuchaj, co mówi ci intuicja na temat twoich relacji – romantycznych, biznesowych lub innych. Nie rób listy plusów i minusów, tylko zastanów się, jak się czujesz przy określonych ludziach, jak widzisz swoją przyszłość z nimi. Inwestujesz w to dalej czy wycofujesz zasoby?

Waga: Co robisz z poczucia obowiązku, co dla innych ludzi, a co dla swojego wyższego dobra? Pełnia w 6 domu skłoni cię do weryfikacji codziennych poświęceń. Ważniejsza jest dla ciebie chwila spokoju przy porannej kawie czy odbierasz telefon od marudzącej koleżanki? Gdzie płacisz zbyt wysoki koszt? Posłuchaj, co mówi ci twój wewnętrzny głos, by zrewolucjonizować nawykowy sposób funkcjonowania.

Skorpion: Pełnia w 5 domu wróży czas zabawy i przyjemności, ale na tym się nie skończy. Układ planet obudzi w tobie kreatywność, przyniesie kosmiczną inspirację i pomysły na samorealizację. Może nawet zakrzykniesz: „Eureka!”. Pozwól, żeby wizytę złożyły ci twoje muzy. Uchwyć nową wizję, dzięki której wyrazisz, kim jesteś, i podzielisz się z tym ze światem.

Strzelec: 4 dom to temat rodziny, domu, najbliższego otoczenia. Rozważ, czy twoje środowisko życia odzwierciedla twoje pragnienia i potrzeby. Dorastając, prawdopodobnie fantazjowałeś o wymarzonym domu. Niezależnie od tego, jak on wygląda, ważni są też ludzie, którzy go zamieszkują. Jak się z nimi czujesz? Jak to jest żyć w tym miejscu na co dzień? Czy jest coś, co chciałbyś zmienić?

Koziorożec: Możesz liczyć na wglądy mentalne i analizę strategiczną. Pełnia w 3 domu wyostrzy ci umysł, ale nie będzie chodzić o samo jedynie wymyślanie czegoś, a bardziej o uczucia, jakie budzą się pod wpływem twoich myśli. Czy wiesz, skąd one pochodzą? Co ważnego o tobie mówią? Opowiedz komuś o tym – zaufanej osobie, terapeucie – albo przelej je na papier. Kto siedzi w twojej głowie?

Wodnik: Dopadnie cię temat pieniędzy, a bardziej świadomości, jakie emocje budzi w tobie stan twojego konta bankowego. Chodzi o to, by wiedzieć, że jesteś kimś więcej niż to, co posiadasz. O powitanie poczucia wewnętrznej obfitości. O budowanie pewności siebie, która nie jest jedynie zakorzeniona w tym, co robisz lub ile zarabiasz, ale koncentruje się na tym, kim jesteś. Pełnia w 2 domu obudzi też twój instynkt, który podpowie ci, jak masz zarabiać w zgodzie ze sobą.

Ryby: Pochylisz się nad swoim wyglądem. Pełnia w 1 domu skłoni cię do refleksji, że nie chodzi o to, jak widzą cię inni, ale o to, jak widzisz siebie i jak chcesz być postrzegany w przyszłości. Czy możesz pozwolić sobie na luksus zaakceptowania tego, jak wyglądasz w tej chwili? Doceń całą swoją osobowość. Nie ma takiej drugiej osoby jak ty. Jak się z tym czujesz?

Zapisy na sesje astrologiczne: sesjeastrologia.com/
Astrologiczne aktualności na IG: @sesjeastrologia

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze