1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Sztuka na wyłączność

(Fot. materiały prasowe)
Mona Lisa na wyłączność? Teraz można kontemplować to bezcenne dzieło godzinami i bez wychodzenia z domu. O jakość wrażeń zadba telewizor Samsung The Frame, który dzięki zastosowaniu nowej Matowej Powłoki Ekranu oddaje charakter i detale tego oraz każdego innego obrazu.

Subtelne pociągnięcia pędzla czy przebłysk uśmiechu będą wiernie odwzorowane, a efekty spektakularne. Z Trybem Sztuka i dostępem do Art Store1 ekran wypełni się arcydziełami z kolekcji prestiżowych galerii i muzeów. Dziś do wyboru jest ponad 1600 dzieł, w tym obrazy Rubensa, Moneta czy Van Gogha. Przyjemność w obcowaniu ze sztuką potęguje unikatowy Design Obrazu – rozbudowane możliwości w zakresie personalizacji: wymienne ramki i różne opcje montażu. Z kolei ekran w technologii QLED w połączeniu ze 100-proc. Natężeniem Kolorów oddaje miliard perfekcyjnych kolorów niezależnie od jasności.

(Fot. materiały prasowe)
(Fot. materiały prasowe)

1Aby cieszyć się wszystkimi dziełami z Art Store wymagana jest płatna subskrypcja. Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze