1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Kate Winslet daje przykład prawdziwego siostrzeństwa

Kate Winslet w czasie promocji filmu „Avatar. Istota wody”. (Fot. Toby Melville/Reuters/Forum)
Kate Winslet jest wielką gwiazda kina – to wiemy wszyscy. Okazuje się, że to również osoba o wielkim sercu i kobieta, która nie tylko głosi ideę kobiecej solidarności, lecz także realizuje ją na co dzień.

Kate Winslet ma klasę! Przekonaliśmy się o tym, oglądając zapis wywiadu, którego udzieliła młodziutkiej dziennikarce niemieckiej telewizji z okazji promocji filmu „Avatar 2”. Gdy dostrzegła, że stawiająca pierwsze kroki w zawodzie reporterka jest bardzo zdenerwowana, przerwała wywiad i zwróciła się do niej, dodając jej odwagi: – To będzie świetny wywiad, wiesz dlaczego? Bo tak obie postanawiamy. Możesz mnie pytać, o co tylko chcesz, nie musisz się bać. Wszystko będzie dobrze. OK? A więc do dzieła!"

Wsparcie, którego udzieliła początkującej reporterce, przejawiało się nie tylko w słowach. Czułe, uważne spojrzenie, uśmiech i swobodne zachowanie skróciły dystans i pozwoliły na przeprowadzenie wywiadu bez stresu.

Życzylibyśmy każdemu początkującemu dziennikarzowi takiego debiutu. A Kate Winslet, która do tej pory oprócz bycia gwiazdą kina była ikoną ruchu body positive, kochamy jeszcze bardziej.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze