1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Pełnia Śnieżnego Księżyca w Lwie – zawrzy w związkach

(Fot. iStock)
W niedzielę 5 lutego o godzinie 19.30 wydarzy się pełnia w kwadraturze do Urana. Warto otwarzyć się na nieoczekiwane zmiany i wykazać elastycznością. Po burzy zwykle przychodzi spokój.

Podczas każdej pełni Księżyca nabrzmiewają emocje i do głosu dochodzą instynkty. Lutowa pełnia, nazywana śnieżną, będzie pod tym względem wyjątkowo wybuchowa. Utworzy bowiem dynamiczną i napięciową figurę astrologiczną – półkrzyż – ze zwichrowanym Uranem. Towarzysząca pełni kwadratura Marsa z Wenus zwiększy ryzyko dramaturgicznych wydarzeń w związkach. Moc emocjonalnej szczerości oraz przebłyski nadświadomej wiedzy mogą sprawić, że podołamy relacyjnym wyzwaniom – namierzymy źródła problemów powodujących dysharmonię, by zyskać bardziej wyważone szersze spojrzenie.

Półkrzyż Księżyca, Słońca i Urana może spowodować nieoczekiwane zmiany i osobliwe wydarzenia, którym towarzyszyć będzie niekoniecznie zdrowa ekscytacja. Zaobserwujemy gwałtowne wahania nastroju, wybuchy emocji, ekscentryczne zachowania. Możemy czuć się niespokojni, przeczuwając coś nowego, i poczujemy się znudzeni. Podczas pełni trudno nam będzie się też skoncentrować i działać choć trochę racjonalnie. Ale lepiej nie iść za impulsami, bo ryzykujemy konflikty i chaos.

W związkach powodować może nami silna potrzeba niezależności, bardziej postawimy na indywidualizm niż współodczuwanie. Może objawić się też brak zaangażowania. Przy tak nieharmonijnych układach planet potrzebna jest świadomość, żeby wykrzesać z siebie choć odrobinę cierpliwości i popracować nad opanowaniem nerwów. Trzeba się jednak liczyć z tym, że może nie uda się uniknąć scen i napadów złości – jeśli wyrazimy ją konstruktywnie, atmosfera ma szansę się oczyścić.

Na szczęście półkrzyż z Uranem w roli głównej pozwala pozostać na tyle otwartym, by eksperymentować i szybko zmieniać swoje podejście. Mamy szansę dostosować się do szybko zmieniających się warunków i pośród chaosu znaleźć nowe możliwości oraz niebanalne sposoby na rozwiązanie starych problemów i wreszcie ruszyć z martwego punktu.

Co Śnieżna Pełnia przyniesie każdemu znakowi zodiaku?

Baran: Pełnia elektrycznie połączona z Uranem zaktywizuje twój piąty dom, czyli sferę samorealizacji, kreatywności, zabawy i romansów. W miłości może być dramatycznie, a na polu zawodowym przełomowo – może warto podzielić się z innymi swoimi pomysłami i przemyśleniami, które zaowocują znaczącą zmianą? Pomyśl, czy jesteś autentyczny w relacjach romantycznych i biznesowych. Jeśli nie, może dojść do konfliktu.

Byk: Napięcie w domu może osiągnąć punkt zenitu podczas Śnieżnej Pełni. Jej obecność w czwartym domu astrologicznym – odpowiadającym za rodzinę – sprawi, że na jakiś czas pożegnasz się z relaksującą atmosferą i komfortem życia rodzinnego. To dobry moment, aby przeanalizować swoją rolę w rodzinnym dramacie i zdecydować, czy nadal chcesz być w niej obsadzony. Nigdy nie jest za późno, aby przełamać schematy, które już nie służą ani tobie, ani tym, którzy cię otaczają.

Bliźnięta: Kiedy ktoś opowiada wam historię, nie ma nic złego w dodawaniu do niej własnych obserwacji lub anegdot. To część budowania relacji i więzi. Pełnia w trzecim domu komunikacji może jednak sprawić, że zdominujecie rozmowy. Konwersacje mogą okazać się trudne – ale nie jest to problem, którego nie możecie rozwiązać. Zrobicie to, jeśli wejdziecie w rolę aktywnego słuchacza. Uważajcie jednak – niebezpieczeństwo awantur jest wysokie!Rak: Na plan pierwszy wysuną się finanse. Śnieżny Księżyc i buntowniczy Uran w drugim domu pieniędzy sprawią, że nerwy ci nie wytrzymają i w końcu zawalczysz o swoje. Jest szansa, że dostaniesz to, czego chcesz. Wykłócanie się nie jest dla ciebie komfortowe, ale może właśnie w tym szaleństwie tkwi metoda, żeby wyrazić, co ci leży na wątrobie. Jeśli do tej pory czułeś się niedoceniany czy wykorzystany, ogłosisz to światu.

Lew: Podczas tej pełni Księżyca poświęć trochę czasu, aby świętować, jak daleko zaszedłeś. Uraniczne układy planet podkreślą twój pierwszy dom – najbardziej osobiste miejsce w horoskopie urodzeniowym. Ostatnie minione dwa lata mogły być dla ciebie trudne – niezależnie od tego, w jaki sposób poradziłeś sobie z problemami, i nawet jeśli jeszcze się z nimi mierzysz, możesz być z siebie dumny. Pomyśl, czy nie potrzebujesz poprosić o wsparcie.

Panna: Akurat dla ciebie ta szalona pełnia będzie czasem przyjemnej pauzy, bo wypada w duchowym dwunastym domu astrologicznym. Możesz odetchnąć i otworzyć się na wgląd – czy poczucie pewnej powtarzalności w życiu nie jest dobrym sposobem, żeby zauważyć pewne wzorce? Nie ulegnij pokusie, żeby znowu zrobić to samo w relacjach z innymi, tylko skoncentruj się na tym, co czujesz. To może być uzdrawiające doświadczenie.

Waga: Poświęcisz uwagę przyjaźniom – one też wymagają pracy. Śnieżny Księżyc w jedenastym domu – odpowiadającym za tę sferę życia – skłoni cię, abyś dostrzegła, jaką jesteś przyjaciółką i z kim się przyjaźnisz. Zwróć uwagę na to, jak się czujesz w towarzystwie pewnych osób – kto wydobywa z ciebie to, co najlepsze, kto wysysa twoją energię, przy kim po prostu nie możesz być sobą. Następnie zdecyduj, co dalej.

Skorpion: Śnieżny Księżyc podświetli twój dziesiąty dom, więc reflektory padną na karierę. Okaże się, co zostało zamiecione pod dywan w relacjach z szefami, podwładnymi, współpracownikami czy klientami. Nie lubisz tego robić, wybierasz raczej prawdę i konfrontację, ale czasem robi to ktoś inny. Podczas pełni się zbuntujesz i wyłożysz kawę na ławę. Jeśli nie przesadzisz z intensywnością reakcji, atmosfera się oczyści.

Strzelec: Na pewno nie jesteś tym, kto powstrzymuje się od wyrażania swojej opinii – i nie jest to nic złego. Jednak pełnia w twoim dziewiątym domu przekonań może popchnąć cię do zakwestionowania niektórych swoich twierdzeń. Nie chodzi o to, że twoje przekonania są błędne, ale o to, że nie wszyscy myślą tak samo. Dojdziesz do wniosku, że próby przekonywania innych, by widzieli rzeczy dokładnie tak jak ty, mogą szkodzić autentyczności tych relacji.Koziorożec: Jako Koziorożec często jesteś chwalony za osiągnięcia i możliwości. Ale co z twoimi słabościami? Pełnia w ósmym domu tajemnic i podświadomości pokaże ci, że mogą stać się one źródłem twojej największej siły. Podziel się z kimś bliskim swoimi lękami, wątpliwościami i zmartwieniami. Zauważ, że masz dookoła siebie ludzi, którzy cię kochają, wspierają i troszczą się o ciebie. Pamiętaj, nie jesteś w tym sam.

Wodnik: Właśnie nadszedł czas, aby odbyć otwartą i szczerą rozmowę na temat frustracji związanych z dynamiką relacji międzyludzkich. Czy to chodzi o związek, przyjaźń bądź wspólników w biznesie – porozmawiajcie, jak możecie wspólnie pracować nad tym, żeby iść naprzód i lepiej dostosować się do indywidualizmu każdej ze stron. Uraniczna pełnia w siódmym domu relacji zweryfikuje, co już jest nieaktualne, a gdzie jest potencjał na rozwój.

Ryby: Dobre samopoczucie jest waszym priorytetem podczas Śnieżnej Pełni w waszym szóstym domu zdrowia i codzienności. Wrodzone współczucie i skłonność do poświęceń przeszkadzają wam w stawianiu siebie na pierwszym miejscu. Pamiętajcie, że wasze potrzeby są tak samo ważne jak potrzeby innych osób. Nie zaprzeczajcie swoim pragnieniom, które uczynią wasze dni bardziej komfortowymi. Zawalczcie o to.

Zapisy na sesje astrologiczne: sesjeastrologia.com
Astrologiczne aktualności na IG: @sesjeastrologia

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze