1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Czas przełomów, czyli nów w Pannie i nowy rok numerologiczny

Kolejnych 12 miesięcy przebiegnie pod znakiem nowej wibracji numerologicznej. (Ilustracja: iStock)
Kolejnych 12 miesięcy przebiegnie pod znakiem nowej wibracji numerologicznej. (Ilustracja: iStock)
W piątek 15 września rozpocznie się nowy etap. To nów transformacji, nadziei na lepszą przyszłość, uzdrowienia życia na wielu płaszczyznach. Kolejnych 12 miesięcy przebiegnie pod znakiem nowej wibracji numerologicznej. Oto prognoza dla każdej cyfry.

Nów, który rozpoczyna nowy rok numerologiczny, wydarzy się w piątek o godzinie 3.39 na 21 stopniu znaku Panny. Księżyc i Słońce w tym znaku utworzą trygon do Urana i Plutona oraz opozycję do Neptuna – to harmonijne aspekty do planet pokoleniowych, czyli tych, które zawiadują naszym przeznaczeniem, stąd duże znaczenie tego nowiu. Panna pomaga porządkować, oddzielać ziarna od plew, by dążyć do sedna zgodnie z głębokim zrozumieniem siebie. Astrologiczny sezon Panny daje okazję, aby pokazać się takimi, jakimi naprawdę jesteśmy. Nadszedł czas, by uświadomić sobie naszą wrodzoną wartość, aby porzucić zwątpienie w siebie, odpuścić sobie perfekcjonizm i samokrytykę. Podczas nowiu możemy się przekonać, kim moglibyśmy być, gdybyśmy pozwolili sobie rozwijać swój potencjał. To przełomowy nów, którego można doświadczyć całym sobą. Neptun będzie sprzyjać medytacji, Uran zaprojektowaniu zmiany, Pluton sięgnięciu po moc wewnętrzną. Otwórzmy się na przepływ. Dzień nowiu jest ostatnim dniem retrogradacji Merkurego, który od trzech tygodni opóźniał bądź uniemożliwiał różne działania, tak więc za chwilę sprawy ruszą do przodu. Księżyc w Pannie uszczegóławia nasze intencje i przypomina, że wszystko, co chcemy robić, warto robić dobrze. Archetyp Panny podsunie pomysły, jak zakasać rękawy, aby zamanifestować rzeczywistość, w której chcemy żyć.

Co przyniesie nowy rok numerologiczny każdej wibracji?

Jedynka w dziewiątym roku numerologicznym

Ciesz się rokiem kulminacji i zakończenia. To ostatni rok dziewięcioletniego cyklu, który przygotuje cię na nowy początek. Wykorzystaj okazję, by pozbyć się wszystkiego, co nie jest ci już potrzebne, pozbądź się zbędnego bagażu, by z lekkością wyruszyć w nową drogę. Sprawdź, co straciło już termin przydatności. Ten rok okaże się testem dla twoich relacji: jeśli masz wziąć rozwód czy odejść od kogoś – zrób to teraz. W dziewiątym roku numerologicznym skoncentrujesz się nie tylko na swoich sprawach, lecz także będziesz chciała pomagać innym. Twoja umiejętność współodczuwania zostanie wystawiona na próbę. Staraj się okazywać zrozumienie i tolerancję, zaangażuj się w działania charytatywne. Czekają cię też podróże. Kluczowym hasłem tego roku jest: SŁUŻBA.

Dwójka w pierwszym roku numerologicznym

To początek nowego rozdziału, możesz odczuć, że oto rodzisz się na nowo i jesteś głodna nieznanych doznań. Czekają na ciebie nowe projekty, nowi ludzie, nowe miejsca, nowe wątki. Przygotuj się na to, że będzie dynamicznie, kreatywnie, zaskakująco. Owszem, niestabilnie, ale ekscytująco. To, co teraz z impetem rozpoczniesz, będziesz rozwijać przez cały cykl numerologiczny. W tym roku możesz nie zobaczyć jeszcze efektów swoich działań, możesz też próbować różnych opcji, ale nowy kierunek zostanie wybrany. Inicjatorem przedsięwzięć staniesz się ty sama, to rok indywidualizmu. Zmiany mogą być radykalne – przeprowadzka, przebranżowienie się, podróż do nieznanego kraju. To rok wielkich możliwości. Wreszcie możesz robić więcej tego, co chcesz. Słowo klucz to: PRZYWÓDZTWO.

Trójka w drugim roku numerologicznym

To rok, w którym możesz dalej budować to, co zostało rozpoczęte w pierwszym roku numerologicznym. Ale już nie sama. Teraz przyszedł czas na relacje, pracę zespołową i na spotkania z autorytetami. Poznasz ważnych mentorów, przyjaciele okażą ci wsparcie, współpracownicy będą pomocni. Całkiem możliwe, że poznasz nową miłość lub twój związek rozkwitnie. To rok, który wymaga współdziałania i otwarcia serca. Masz okazję, żeby nauczyć się być receptywną – patrzeć, co do ciebie przypływa, i to akceptować, a także nauczyć się przyjmować pomoc i polegać na innych. Działanie zamienisz teraz na refleksję i kontemplację, przyjrzysz się swojemu wnętrzu, skontaktujesz ze swoimi uczuciami i żeńską energią w sobie. Hasłem przewodnim tego roku jest: POKÓJ.

Czwórka w trzecim roku numerologicznym

Masz mądrość, którą możesz się podzielić, masz jakąś historię do opowiedzenia – to jest rok, w którym możesz pokazać ją światu. To czas, w którym skoncentrujesz się na twórczych sukcesach oraz autopromocji. Kluczowa okaże się komunikacja. Znajomości i projekty, które miały swój początek w pierwszym roku numerologicznym, mogą teraz odegrać ważną rolę i wejść na kolejny etap realizacji. Spodziewaj się sukcesów wszędzie tam, gdzie wymagana jest kreatywność. W trzecim roku numerologicznym możesz liczyć na szczęśliwe sploty okoliczności. Ufaj, że odniesiesz sukces, ale równocześnie działaj – to nie czas, żeby siedzieć w kącie, tylko być widocznym. Czeka cię sporo zabawy i rozkoszowania się życiem. To czas dla zmysłów. Słowem kluczem jest: AUTOREKLAMA.

Piątka w czwartym roku numerologicznym

Postawisz na zdyscyplinowanie i organizację. Dobrze sobie poradzisz, jeśli uziemisz swoją energię i skoncentrujesz się na zakorzenieniu w obecnej sytuacji. To rok, w którym opłaca się być konkretnym i mieć realne spojrzenie na świat – to ci pomoże dotrzeć tam, gdzie chcesz być. Nie stanie się to jednak w błyskawicznym tempie – być może w pewnych aspektach życia będziesz kładła fundamenty, a jednocześnie robiła dalekosiężne plany. Całkiem możliwe, że skoncentrujesz się na sprawach nieruchomości oraz pieniędzy – ale w tych drugich raczej w kontekście gromadzenia lub inwestowania, a nie wydawania na przyjemności. Rok czwarty przyniesie ci pracę i się za nią zabierzesz. Ważne okaże się zdrowie. Hasłem przewodnim roku jest: PRACA.

Szóstka w piątym roku numerologicznym

Ten rok przyniesie przygodę, huśtawkę emocji oraz mnóstwo zmian. Przy wibracji numer pięć niczego nie można być pewnym. Przyjrzyj się projektom czy aspektom życia, którymi zajmujesz się od początku dziewięcioletniego cyklu numerologicznego, i zweryfikuj, co nie jest już aktualne. Piąty rok jest doskonały na zakończenia i zerwania oraz podjęcie nowego kierunku. Możesz mieć problemy, żeby teraz wytrwać przy czymś, co cię nudzi i nie przynosi spodziewanych efektów. Śmiało – zostaw to i otwórz się na niespodzianki. Nie bój się ryzyka, nie zobowiązuj się do niczego na poważnie. Eksperymentuj, sprawdzaj. Jeśli masz ochotę na romans – masz zielone światło. Okoliczności będą sprzyjały podróżom – i to najlepiej spontanicznym. Słowo klucz: WOLNOŚĆ.

Siódemka w szóstym roku numerologicznym

To czas podróży do samoakceptacji, a także okazja do uzdrowienia starych ran poprzez uwolnienie stłumionych bolesnych uczuć. W szóstym roku można pożegnać stare schematy i otworzyć się na miłość – najpierw własną, a potem do innych ludzi. To czas, który zostanie poświęcony głównie związkom oraz rodzinie, w którym będą liczyć się różnego rodzaju zobowiązania. Wibracja szósta skłoni cię, żebyś zajęła się przede wszystkim domem oraz sprawami materialnymi. Zapragniesz upiększyć swoje otoczenie, będziesz czuwać nad domowym ogniskiem i jego mieszkańcami. Potrzebne ci będą: stabilizacja oraz materialne bezpieczeństwo. W tym roku najłatwiej zaoszczędzić pieniądze, ale wcale nie kosztem dużych wyrzeczeń. Hasło tego roku to: ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Ósemka w siódmym roku numerologicznym

Znowu zmiany i dużo przeżyć natury emocjonalnej oraz duchowej. Bardziej niż kiedykolwiek zdasz sobie sprawę, że każdy, kogo spotkasz na swojej życiowej drodze, jest lustrem, w którym odbija się wszystko, co dzieje się w tobie. Będzie cię interesowało, jak działa wszechświat, i odkryjesz, kim w istocie jesteś. Doskonały czas na podjęcie psychoterapii, zgłębianie tematów rozwojowych, doświadczenie mistycyzmu. Zły na materializm czy robienie zawrotnej kariery, ponieważ sprawy doczesne schodzą na dalszy plan. Warto zastanowić się nad tym, co wydarzyło się w ciągu ostatnich sześciu lat w kontekście własnego rozwoju. Możesz czerpać radość z bycia samej, przekonasz się, że izolacja i kontakt z naturą dobrze ci służą, bo sprzyjają zagłębieniu się w siebie. Hasło: MIEJ WIARĘ.

Dziewiątka w ósmym roku numerologicznym

To rok materialnej obfitości i okazja, żeby być wdzięcznym za błogosławieństwa, które cię teraz spotkają. Warunkiem sukcesu jest wcześniejsza praca nad sobą oraz materią. Ósmy rok numerologiczny jest czasem karmy – jeśli dałaś z siebie wszystko, czekają cię wysokie zyski i odcinanie kuponów. To również wyśmienity czas na rozwijanie kariery, biznesu i osiągnięć finansowych. Niewykluczone, że doświadczysz bogactwa, doczekasz się wreszcie plonów. Ale uwaga – ten przepływ może też oznaczać wydatki. Ważne, by w tym roku zachować równowagę w dawaniu i braniu oraz umiar. Może to być dobry okres na kupno i sprzedaż czegokolwiek, w tym nieruchomości. Uwagi mogą wymagać sprawy rodzinne, w tym finansowe rozliczenia. Kluczowe słowo brzmi: REALIZACJA.Zapisy na sesje astrologiczne: sesjeastrologia.com
Astrologiczne aktualności na IG: @sesjeastrologia

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze