1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Kukurydziana Pełnia w Baranie – postaw siebie na pierwszym miejscu

Podczas Kukurydzianej Pełni zadajmy sobie pytanie, kiedy potrzebujemy być bardziej egoistyczni dla dobra swojej duszy, a gdzie mniej samolubni ze względu na swoje partnerstwa. (Fot. iStock)
Podczas Kukurydzianej Pełni zadajmy sobie pytanie, kiedy potrzebujemy być bardziej egoistyczni dla dobra swojej duszy, a gdzie mniej samolubni ze względu na swoje partnerstwa. (Fot. iStock)
29 września o godzinie 11.58 wydarzy się pełnia w Baranie, która sprawi, że będziemy podekscytowani i zmotywowani, by wytyczyć własne ścieżki i podążać za pragnieniami naszego ego. Kusić nas będzie, by priorytetowo traktować własne potrzeby kosztem innych.

Piątkowa pełnia Księżyca pomoże nam zweryfikować cele i rozpoznać wszystko, co stoi na drodze do ich osiągnięcia, oraz pobudzi do uwolnienia się od tego. Baran – znak, w którym Księżyc będzie podczas pełni – jest wojownikiem zodiaku. Jego energia zachęci nas do działania i do walki o to, w co wierzymy. Przypomnimy sobie, że realizacja dobrze sprecyzowanych celów przynosi poczucie sensu życia.

Kukurydziana Pełnia będzie miała miejsce na 5 stopniu osi Baran–Waga, co spowoduje uświadomienie, że większą szansę na stworzenie zdrowych, szczęśliwych relacji mamy, gdy znamy swój cel i czujemy się z tego powodu spełnieni. Ta pełnia uczy, że jesteśmy całością – ludzie w naszym życiu nas nie uzupełniają, a sprawiają, że jest przyjemniej. Zarówno Baran, jak i Waga – znaki o jakości kardynalnej – dokładnie wiedzą, czego chcą, i potrafią o to zawalczyć. Pierwszy jest bardziej agresywny, zawsze gotowy, by mierzyć się z przeciwnościami losu; druga włącza się do walki, gdy zostaje zakłócona jej życiowa równowaga. Baran daje nam energię do pokonania lęku przed samodzielnością i indywidualizmem, podczas gdy Waga pomaga naprawić zło, które zostało nam wyrządzone, lub krzywdy, które my komuś uczyniliśmy. Baran walczy siłą, Waga słowami harmonijnej komunikacji.

Podczas Kukurydzianej Pełni zadajmy sobie pytanie, kiedy potrzebujemy być bardziej egoistyczni dla dobra swojej duszy, a gdzie mniej samolubni ze względu na swoje partnerstwa. Postawmy siebie na pierwszym miejscu, ale miejmy też zgodę na potrzebny kompromis. Są rzeczy, które nie podlegają negocjacjom, ale są i takie sprawy, w których warto odpuścić.

Podczas piątkowej pełni Księżyca odczujemy wpływ kwadratury Urana do Wenus we Lwie. Wenus jest planetarną władczynią Wagi i wpływa na sposób wyrażania naszej miłości oraz wydawania naszych pieniędzy. Uran to planeta, która pomaga rozpuścić stare wzorce i znaleźć nowe ścieżki w życiu. Kwadratura tych dwóch planet przyniesie nam chęć spontanicznej zmiany w związkach i w sferze finansów. Dostaniemy szansę znaleźć w sobie odwagę, by w słowach dać upust dotychczasowej frustracji. Pomyśl więc, zanim powiesz, ale wykorzystaj energię Wenus i Urana, żeby przełamać stagnację, która uniemożliwia relacji wejście na wyższy poziom. Takie przełomy mogą też nastąpić w sprawach pieniężnych. Otwórzmy się na nowe źródła dochodów i uważajmy na niepotrzebne wydatki.

Co Kukurydziana Pełnia przyniesie każdemu znakowi zodiaku?


Baran: To twoja pełnia w twoim pierwszym domu astrologicznym, więc czas zająć centralne miejsce w swoim życiu, czyli tak jak lubisz najbardziej. Poczujesz pasję i entuzjazm. Całkiem możliwe, że realizacja celu, projektu lub marzenia, o których myślisz od ostatnich sześciu miesięcy, ruszy teraz pełną parą. Umocnij swoją pozycję i pokaż światu, że jesteś gotowy cieszyć się swoimi zwycięstwami.

Byk: Poświęć trochę czasu na odpoczynek i naładowanie baterii – Kukurydziany Księżyc w dwunastym domu może przynieść ci poczucie wypalenia emocjonalnego. Wsłuchaj się w siebie, poczuj, czego ci brakuje, żebyś poczuł się spełniony. Pokuś się o samorefleksję i zweryfikuj swoje życiowe cele. Weź trochę wolnego i odizoluj się od ludzi, by uwolnić się od przeszłości i iść dalej.

Bliźnięta: Wasze życie towarzyskie nabierze rumieńców! Pełnia w Baranie w jedenastym domu przyjaciół i połączeń społecznych sprawi, że zapragniecie być widziane, słyszane i zapraszane na różne spotkania oraz eventy. Odświeżcie wizje waszego życia, by wiedzieć, co ma się w nim zamanifestować, i zastanówcie się, w jakich sojuszach możecie to zrealizować i z kim chcecie współdziałać.

Rak: Zwycięstwo jest blisko! Kukurydziany Księżyc w dziesiątym domu kariery zwiastuje wielką kulminację lub punkt zwrotny w twoim życiu zawodowym. Światło dzienne ujrzą teraz twoje ambicje, których nie będziesz w stanie się wyprzeć. Awans, nowa oferta pracy, ważny projekt czekają tuż za rogiem. Jeśli jeszcze tego nie czujesz, zdefiniuj od nowa, jak ma wyglądać twoja praca.

Lew: Świat pragnie stanąć przed tobą otworem! Księżyc z ognistą energią Barana w równie ognistym dziewiątym domu spowoduje, że twoje cele i marzenia nie będą czekać na realizację. Poczujesz, że ograniczenia cię nie dotyczą. Masz zielone światło, żeby zaplanować dalekie podróże, zapisać się na studia, kursy czy szkolenia, a także załatwić sprawy prawne oraz wydawnicze.

Panna: Kukurydziany Księżyc tranzytujący tajemny dom ósmy przyniesie ci jakieś objawienie, długo wyczekiwaną prawdę na nurtujący cię temat. Wyjdzie na jaw prawdziwa siła twoich związków, realnie spojrzysz na swoje zasoby psychiczne i finansowe. Czas pełni będzie sprzyjał, byś zagłębiła się w sobie i określiła, z kim chcesz iść przez życie i w jaki sposób na nie zarabiać.

Waga: Spodziewaj się szokującej zmiany w życiu partnerskim i biznesowym. Odwiedziny Księżyca w Baranie w twoim siódmym domu relacji to doskonała okazja, żeby zweryfikować, z kim dzielisz życie i robisz interesy. Możliwe rozstania, ale też i wejście w nowy etap. Nie możesz doczekać się zaręczyn czy zamieszkania z ukochaną osobą? Chcesz podpisania ważnej umowy w pracy? Powiedz o tym.

Skorpion: Podczas Kukurydzianej Pełni nie odpoczniesz sobie, wręcz przeciwnie – twój grafik będzie pękał w szwach. Księżyc w Baranie w szóstym domu pracy i codziennej rutyny spowoduje niemały zawrót głowy. Możliwe, że będziesz musiał podjąć decyzje dotyczące jakiegoś nowego projektu lub wprowadzisz znaczące zmiany w organizacji pracy. Zapisz się na lekarskie badania kontrolne.Strzelec: Słuchaj swojego serca – to podpowiedź od Księżyca w Baranie, który podczas pełni odwiedzi twój piąty dom. Zapragniesz, żeby twoje życie pełne było przyjemności i namiętności, ale także samorealizacji. Będziesz chciał kochać i być kochany, a także się bawić. Jeśli masz dzieci, poświęcisz im uwagę. Na horyzoncie może pojawić się projekt sprzyjający uruchomieniu kreatywności.

Koziorożec: Kukurydziany Księżyc rzuci światło na twoje życie domowe. Jego tranzyt w czwartym domu rodziny i nieruchomości zaktywizuje cię, byś zajął się tymi obszarami życia. Zdecydujesz się na ważną rozmowę z członkami rodziny, przeprowadzkę, remont, trudne rozliczenia. Jeszcze bardziej zdasz sobie sprawę, jakie schematy rodzinne rządzą twoim postępowaniem.

Wodnik: Czas na autoreklamę! Wrześniowa pełnia może być przełomowym czasem w twojej komunikacji, zwłaszcza w sferze zawodowej. Księżyc w przebojowym Baranie w twoim trzecim domu biznesu może podarować ci okazję do publicznego przemawiania, ważnej prezentacji lub rozmowy w sprawie pracy. Możesz dużo negocjować lub podpisywać umowy. Nie siedź w kącie.

Ryby: Pieniądze staną w centrum waszych zainteresowań podczas pełni. Kukurydziany Księżyc w drugim domu odpowiadającym za finanse podsunie wam pomysły na zmiany w zarabianiu. Będziecie chciały zrewolucjonizować swoje dochody i wydatki. Spodziewajcie się podwyżki, lukratywnego klienta lub dodatkowej pracy. Ale też uważajcie, żeby za dużo nie wydać.

Zapisy na sesje astrologiczne: sesjeastrologia.com
Astrologiczne aktualności na IG: @sesjeastrologia

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze