1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Salute the Sun. Wielkie Święto Jogi

Salute the Sun. Wielkie Święto Jogi

Fot. Materiały partnera
Fot. Materiały partnera
Jak najlepiej świętować́ Międzynarodowy Dzień́ Jogi? Oczywiście wspólnie, na macie, ćwicząc, oddychając, rozciągając się i relaksując. W tym roku JOYINME, we współpracy z RITUALS i Femi Camp zaprasza wszystkich miłośników jogi do Jastarnii na festiwal Salute the Sun.

Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Przez cały dzień od 10:00 do 23:00 będą odbywały się bezpłatne zajęcia jogi, medytacji i technik oddechowych. Nie zabraknie lekcji łapania fal pod okiem Akademii surfingu, sesji pilates na macie, a także na maszynach w studiu w Juracie. Festiwal zakończy wieczorna sesją jogi do DJ setu Atme Yoga, która płynnie przejdzie w imprezę na plaży.

Dlaczego warto dołączyć?

Półwysep Helski to miejsce magiczne na mapie Polski, przyciąga swoją sportowo-wakacyjną atmosferą. Ja sama kocham tu przyjeżdżać i ogromnie się cieszę, że już po raz drugi będziemy miały możliwość zaprosić właśnie tutaj społeczność JOYINME do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Jogi. Słońce, plaża, piasek, natura — wszystko to będzie nas otaczać w trakcie praktyki jogi. Będziemy nie tylko jogować, ale też oddychać — każdy, kto pojawi się na naszym festiwalu na pewno zazna wspaniałego połączenia ciała z duchem - mówi pomysłodawczyni festiwalu Paulina Niedzielska.

Do udziału w wydarzeniu marka zaprosiła inspirujące joginki i pasjonatki ruchu, z którymi współpracuje od lat — Marię Prokop, Karolinę Erdmann, Igę Majewską, Ewę Olszewską, czy Kalinę Kielan. Zajęcia poprowadzą również założycielki marki JOYINME — Paulina Niedzielska i Jagoda Schäpper, które przygotowały energetyczną Vinyasa Jogę i odprężającą sesję medytacyjną Blissful Kriya prosto z Bali. O zmysły zadba także marka RITUALS. Ich kosmetyki będzie można testować przez cały dzien, a sensoryczna mgiełka dopełni pierwszą, poranną sesję oddechową prowadzoną przez Marię Prokop.

23 czerwca w Jastarnii zapowiada się wielkie święto jogi. Warto tu być, by poczuć się częścią wielkiego ruchu, podzielić́ swoją pasją do praktyki i wspólnie promować́ ruch na macie.

JOYINME to polska marka jogowa założona przez dwie kobiety: Jagodę Schäpper i Paulinę Niedzielską. Do prowadzenia własnego biznesu dojrzewały pracując dla innych globalnych, kobiecych firm. Dziś prowadzą własną. Joy in me to kwintesencja tego, jak rozumieją jogę i mindfulness. To zachęta, by doświadczać radości z ruchu na macie i poza nią, w życiu codziennym. Zaproszenie do praktyki i bycia częścią lokalnej społeczności jogowej.

Jagoda Schäpper i Paulina Niedzielska 8 lat temu postanowiły odmienić rynek jogi w Polsce. Od 7 lat z sukcesem wspólnie prowadzą markę, której celem jest promowanie jogi, mindfullnesu i zdrowego stylu życia w kraju.

JOYINME ilustruje to, jak Jagoda i Paulina rozumieją praktykę jogi i mindfulness. Głównym przesłaniem marki jest joga na macie i poza nią. Jagoda i Paulina zachęcają innych, by to, czego doświadcza się na macie, wprowadzać w codzienność. Dlatego oferują produkty, które dobry stan po praktyce pomagają utrwalić na resztę dnia.

www.joyinme.co

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze