1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Książę William świętuje 42. urodziny. „Wszyscy bardzo Cię kochamy, tato”

Książę William świętuje 42. urodziny. „Wszyscy bardzo Cię kochamy, tato”

Z okazji 42. urodzin księcia Williama opublikowano jego radosną fotografię z dziećmi – księciem Georgem, księżniczką Charlotte i księciem Louisem. Autorką zdjęcia jest księżna Kate. (Fot. Princess of Wales/Kensington Palace/PA Images/Forum)
Z okazji 42. urodzin księcia Williama opublikowano jego radosną fotografię z dziećmi – księciem Georgem, księżniczką Charlotte i księciem Louisem. Autorką zdjęcia jest księżna Kate. (Fot. Princess of Wales/Kensington Palace/PA Images/Forum)
To radosny moment w trudnych chwilach dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Dziś, z okazji 42. urodzin księcia Williama, na oficjalnych kanałach społecznościowych rodziny królewskiej opublikowano jego najnowszą fotografię z dziećmi. Zdjęcie wykonała księżna Kate, która w tym momencie zmaga się z chorobą nowotworową.

42. urodziny księcia Williama – oficjalne zdjęcie

To już tradycja – brytyjska rodzina królewska dzieli się oficjalnymi fotografiami swoich członków z okazji ich urodzin czy ważnych rocznic. Nie inaczej jest i tym razem: kolejne urodziny księcia Williama uczczono pamiątkowym zdjęciem z jego dziećmi. Radosny podpis głosi: „Wszystkiego najlepszego, tato, wszyscy bardzo Cię kochamy”, a wykonała je księżna Kate podczas rodzinnego pobytu na plaży w Norfolk.

Chociaż fotografia jest na wskroś radosna – roześmiany William trzyma dzieci za ręce w beztroskim podskoku – ciężko nie myśleć o trudnościach, z jakimi mierzą się aktualnie brytyjscy royalsi. W marcu tego roku księżna Kate poinformowała w specjalnym oświadczeniu, że zmaga się z rakiem zlokalizowanym w jamie brzusznej. Z tego powodu wycofała się z pełnienia publicznych obowiązków i spędzała czas z rodziną.

Czytaj także: Kate, księżna Walii: „Choruję na raka”. Z całego świata płyną wyrazy wsparcia

42. urodziny księcia Williama – kontrowersje

Zdjęcie zostało bardzo ciepło przyjęte, a internauci z każdego zakątka świata składają Williamowi życzenia urodzinowe. Nie brakuje jednak kontrowersji. Mimo że podpis pod zdjęciem głosi, że wykonała je księżna Kate, nie wszyscy temu ufają. „Wspaniały photoshop” – komentują krytycy, którzy nie wierzą we wiarygodność fotografii. Wiąże się to z faktem, że w marcu, tuż przed oficjalnym oświadczeniem o stanie zdrowia księżnej, na koncie pojawiło się widocznie wyedytowane zdjęcie Kate z dziećmi. Jego modyfikacja była na tyle widoczna, że sam Instagram zdecydował oznaczyć treść jako „przerobione zdjęcie”.

42. urodziny księcia Williama – kiedy Kate wróci do zdrowia?

Od początku roku pałac Kensington na bieżąco informował o stanie zdrowia księżnej, gdy ta poddawała się leczeniu. Ostatnio jednak Kate po raz pierwszy pokazała się publicznie – na paradzie Trooping the Colour, corocznym wydarzeniu, na którym świętowane są urodziny aktualnie panującego monarchy. Nie są znane informacje na temat tego, kiedy księżna wróci do swoich regularnych zobowiązań, można jednak domniemywać, że nie stanie się to prędko – pałac Kensington informuje, że zdrowie Kate jest priorytetem, a lekarze zalecają jej odpoczynek.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze