1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Weź udział w wyjątkowej loterii Activii i wyjedź na Happy Belly Camp lub wygraj pakiety Diagnostyki+

Weź udział w wyjątkowej loterii Activii i wyjedź na Happy Belly Camp lub wygraj pakiety Diagnostyki+

materiały partnera
materiały partnera
Nasze samopoczucie, zdolność do koncentracji i zdrowie psychiczne, zazwyczaj wiązane jest z funkcjonowaniem naszego mózgu, jednak dzisiaj już wiemy, że nie tylko głowa odpowiada za nasz nastrój i wydajność myślenia. Równie ważnym organem są jelita. Wyposażone we własny układ nerwowy potrafią w bezpośredni sposób przekładać się na nasze codzienne samopoczucie. Warto zatem o nie dbać, a jednym ze sposobów na zaopiekowanie się naszym układem trzewnym jest włączenie do diety probiotycznych bakterii jogurtowych.

W trosce o mikroflorę jelitową warto sięgać więc po jogurty Activia. Zawarte w nich probiotyki wspierają trawienie, poprawiając komfort żołądkowo-jelitowy, co przekłada się na lepsze samopoczucie każdego dnia. Dodatkowo, Activia jest bogata w wapń, który jest niezbędny dla zdrowych kości, oraz w białko, które jest kluczowym składnikiem odżywczym w codziennej diecie. Mikrobiota jelitowa, czyli zespół mikroorganizmów zamieszkujących nasze jelita, odgrywa kluczową rolę w wielu aspektach zdrowia, w tym w trawieniu, syntezie witamin i ochronie przed patogenami. Probiotyki, takie jak te zawarte w Activii, pomagają w utrzymaniu zdrowej mikrobioty jelitowej, co z kolei wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.

Lato z Activią

Marka przygotowała dla nas letnie warianty bez dodatku cukru i substancji słodzących w dwóch nowych, owocowych smakach – Truskawka Banan i Mango Banan. Oprócz nich nowością jest także nowe wygodniejsze opakowanie jogurtów naturalnych, z którego możesz jeść z dodatkami bez używania miseczki. Dzięki temu jogurt sprawdzi się idealnie na wakacyjnych road tripach czy podczas letnich pikników.

Wygraj i wyjedź na Activia Happy Belly Camp, wylosuj pakiet w Diagnostyka+ oraz zdobądź edukacyjnego e-booka

Jak wziąć udział w loterii? Wystarczy, że kupisz 3 dowolne jogurty Activia, zachowasz paragon i zarejestrujesz się na stronie activiacamp.pl. Na zwycięzców czeka wyjazd na Activia Happy Belly Camp, gdzie dowiesz się jeszcze więcej o zdrowiu jelit i poznasz ambasadorki marki, a także pakiety badań od Diagnostyka+ oraz gwarantowany e-book z edukacyjnymi treściami, które powstały między innymi na bazie cyklu podcastów Zwierciadła „Jelita, twój drugi mózg”. Nie zwlekaj, żyj dobrze z brzuchem i wygraj z Activia!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze