1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Najlepsze hotele high-tech na świecie

Najlepsze hotele high-tech na świecie

fot. materiały prasowe Agoda
Zobacz galerię 6 Zdjęć

 

Serwis rezerwacji hotelowych Agoda.com ogłosił listę hoteli klasy hi-tech, które sprostają nawet najwyższym oczekiwaniom turystów XXI wieku, oferując połączenie najnowszych technologii z komfortem i gościnnością na najwyższym poziomie.

Wymagania wobec hoteli obejmują takie urządzenia jak stacje dokujące do iPhonów poprzez wanny z masażem wodnym aż po oświetlenie dostosowane do nastroju.Ta dziesiątka hoteli gwarantuje pobyt na miarę XXI wieku!

Wink Hostel 2*, Singapur

Odrestaurowana fasada Wink Hostel w stylu sino-portugalskim w sercu singapurskiego Chinatown kryje w swoim wnętrzu wystrój jak z filmu science fiction. Budynek wygląda jak jeden z wielu zabytków z wczesnego XX wieku, jednak jego wnętrze to XXI wiek w najczystszym wydaniu, z dormitoriami wyposażonymi w kapsuły sypialniane, zarówno dla podróżujących solo, jak i w parach. Przy zameldowaniu gość otrzymuje smart-kartę, na terenie obiektu mamy darmowe wifi, można tez wypożyczyć tablet Blackberry czy komputer.

Madera Hong Kong Hotel 4*, Hong Kong

Madera to nowy hotel butikowy położony na półwyspie Kowloon w dzielnicy Jordan oferujący szerszy niż zwykle wybór typów pokoi (np., pokoje tylko dla kobiet i pokoje hypo-alergiczne). Znajdziemy tu płaskie telewizory z dostępem do telewizji kablowej, stacje dokujące do iPodów, jet bath, deszczowy prysznic i darmowe wifi oraz internet szerokopasmowy. Pokój gier (GamExprt) jest wyposażony w wielkich rozmiaru ekran, Xbox 360, PS3 i system stereo.

Sofitel SO 5*, Bangkok

Sofitel SO to niedawno otwarty obiekt położony w pobliżu Lumphini Park w Bangkoku, w projektowaniu którego pomagał Christian Lacroix, a zaprezentowany przez niego motyw „drzewa życia” przewija się w wielu elementach interioru, od obiektów sztuki po stroje obsługi. Z punktu widzenia technologii jest to jeden z najlepiej wyposażonych obiektów w Bangkoku. Pokoje ‘SoCosy’ oferują gościom darmowe wifi i Apple Mac mini. Pokoje klubowe są zaopatrzone w ekspresy do kawy Illy i iPady, a także deszczowe prysznice, telewizory LCD i specjalne łóżka Sofitel MyBed. Jest tu też prywatny bar i widok na Lumphini Park z okien, które zajmują przestrzeń od sufitu do podłogi.

Viceroy 5*, Malediwy

Każda z willi Viceroy jest wyposażona w ekspres do kawy, ma darmowe wifi, nowoczesny telefon i Mac mini, by zapewnić gościom rozrywkę na najwyższym poziomie. Ponadto wille dysponują prywatnymi basenami, prysznicami wewnątrz i na zewnątrz, wannami z marmuru i prywatnymi tarasami do opalania w ogrodzie.

The Opposite House 5*, Pekin

Znajdziemy tu ogrzewanie podłogowe, nastrojowe oświetlenie, telewizory flatscreen, darmowe wifi, system rozrywki domowej ze stacją dokującą do iPoda w mniejszych pokojach, większe są natomiast również zaopatrzone w ekspresy do kawy Nespresso oraz jacuzzi. całości dopełnia ciepły design z drewnianymi wannami i podłogami, miękkimi tkaninami i instalacjami artystycznymi.

Oasia Hotel 4.5*, Singapur

Ten hotel hi-tech jest paradoksalnie zainspirowany “odnawialnością żywiołów przyrody”. Pokoje oferują dostęp do wifi, interaktywną telewizję na monitorach LED, stacje dokujące do iPodów, kontrolę klimatu oraz ekspres do kawy Martello lub Nespresso, a także Club lounge na świeżym powietrzu oraz ogród bambusowy na dachu hotelu, które pozwolą uciec nam od miejskiego zgiełku.

Banyan Tree 5*, Makau

Pomijając niemal należące już do standardu stacje dokujące do iPodów, dostęp do internetu, ekspres do kawy i systemy rozrywki, wszystkie tutejsze wille mają własne baseny z kontrolą temperatury i autonapełnianiem. Są też podwójne prysznice, głębokie wanny/jacuzzi, prywatne plaże i basen z falami w Grand Resort Deck.

Materiał został przygotowany we współpracy z .

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze