fbpx

CLEAN TWIST SYSTEM – sprzątanie nigdy nie było tak proste!

CLEAN TWIST SYSTEM – sprzątanie nigdy nie było tak proste!
LEIFHEIT

Mop z rotacyjnym systemem odwirowywania wody – CLEAN TWIST SYSTEM od firmy LEIFHEIT to idealne rozwiązanie dla wymagających powierzchni.
Mycie podłogi większości osób nie kojarzy się z niczym przyjemnym. Zwykle kosztuje sporo wysiłku i czasu, a po fakcie sami jesteśmy równie mokrzy jak podłoga. Z pomocą przychodzi CLEAN TWIST SYSTEM od firmy LEIFHEIT, który całkowicie uchroni nas przed kontaktem z wodą.

W CLEAN TWIST SYSTEM zastosowano opatentowane rozwiązanie osuszania mopa. Dzięki wykorzystaniu siły odśrodkowej osuszenie mopa obywa się dosłownie „w mgnieniu oka” i bez najmniejszego wysiłku! Na wiadrze znajduje się specjalna nakładka z sitem obrotowym współpracującym z systemem umieszczonym w drążku. Naciskając drążek, uruchamiamy sito obrotowe, które osusza mop. Im więcej razy naciśniemy, tym mop będzie mniej wilgotny. Możliwość regulowania stopnia wilgotności sprawia, że mopy z systemem odwirowywania CLEAN TWIST sprawdzają się zarówno w czyszczeniu parkietów (które nie lubią wilgoci), jak i kamienia (którego mycie wymaga dużo wody).

Mopy z SYSTEMEM CLEAN TWIST występują w dwóch postaciach

 • mop klasyczny sznurkowy, o uniwersalnym zastosowaniu;
 • mop nakładkowy z opcją zmiany wkładów w zależności od czyszczonej powierzchni (do parkietu i kamienia, do płytek i terakoty oraz elektrostatyczną nakładkę do czyszczenia na sucho).

Wszystkie wyposażone są w obrotową głowicę, która umożliwia dotarcie do najmniej dostępnych zakamarków (np. za toaletą czy pod kanapą).

W skład zestawu podstawowego wchodzi wiadro (20l.), system odwirowujący oraz mop z uniwersalną nakładką.

Mopa z serii Clean Twist oraz inne produkty LEIFHEIT zakupisz w cenach promocyjnych w sklepie internetowym: www.leifheitsklep.pl.
O firmie LEIFHEIT: Grupa LEIFHEIT jest europejskim wynalazcą i producentem markowych produktów z zakresu gospodarstwa domowego. Produkty marki LEIFHEIT z kategorii „czysty dom”, „świeże pranie” czy „pomysłowa kuchnia” sprzedają się co 1,5 sekundy gdzieś na świecie. Ich jakość oraz estetyka były wielokrotnie doceniane w branżowych konkursach o zasięgu zarówno lokalnym jak i globalnym. W 2014 roku LEIFHEIT świętuje 55 lat obecności na rynku!

Chcesz wypróbować produkty marki LEIFHEIT w swoim domu? Weź udział w naszym konkursie i wygraj sprzęt, który naprawdę ułatwi Ci utrzymanie porządku.

 1. Zadanie konkursowe – odpowiedz na pytanie: „Gdyby złoty rybka mogła zwolnić Cię na zawsze z jednej czynności towarzyszącej sprzątaniu domowemu, co by to było?” i w nie więcej niż 2 zdaniach napisz, dlaczego akurat z tej.
 2. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl, w temacie wpisując: LEIFHEIT
 3. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 15.09.2014 godz.10 – 28.09.2014 godz.23.59.
 4. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
 5. Nagrody trafią do autorów 14 najbardziej przekonujących odpowiedzi.
 6. Nagrodą jest jeden z następujących produktów:
 • Urządzenie do mycia szyb marki LEIFHEIT: 3 sztuki
 • Zestaw Clean Twist System M marki LEIFHEILEIFHEIT: 3 sztuki
 • Zestaw: zmiotka do kurzu Duster XL + ręczna myjka do szyb 3 x 1 + płyn czyszczący do szyb 1000 ml (koncentrat)marki LEIFHEIT : 8 kompletów

Uwaga! Konkurs jest zakończony. Osoby nagrodzone zostały poinformowane o wygranej drogą mailową.

Zobacz także: żele pod prysznic dla suchej skóry