Debata miesięcznika SENS podczas VIII Kongresu Kobiet

ZAPRASZAMY NA DEBATĘ W RAMACH AKCJI Solidarność Kobiet ma SENS, która odbędzie się podczas VIII Kongresu Kobiet – po jasnej stronie mocy! ZAREJESTRUJ SIĘ i dołącz do dyskusji.

Kongres Kobiet 201613-14 maja 2016, TORWAR w Warszawie

Aby wziąć udział w wydarzeniu zarejestruj się na stronie www.kongreskobiet.pl

Wstęp jest bezpłatny, tylko dla zarejestrowanych osób.

Podczas debaty poruszany będzie temat kobiecej solidarności. Omówione zostaną relacje kobiet, takie jak przyjaźń, wsparcie, współpraca – zarówno w środowisku pracy, jak i w kręgach życia rodzinnego. Ambasadorki akcji udowodnią jak bardzo potrzebne jest nam wsparcie innych kobiet. Solidarność kobiet jest obecnie niezwykle ważną wartością. Ale czy istnieje? Na jakich zasadach funkcjonuje?

Uczestnicy debaty: Katarzyna Droga – Redaktor Naczelna Miesięcznika SENS, Hanna Samson – felietonistka miesięcznika SENS, psycholożka, autorka książek, Beata Jewiarz – dziennikarka RDC Polskie Radio, Joanna Olekszyk – redaktorka miesięcznika SENS.

Dobitne słowa Doroty Wellman, Ambasadorki I edycji Akcji, która w debacie Sensu stwierdziła, że solidarności kobiecej nie ma. Zapytana, czy nigdy się z nią nie spotkała, powiedziała: „Doświadczyłam jej w więzieniu. Kiedy byłam aresztowana solidarne wobec mnie były złodziejki i dziwki. Uczyły mnie jak zachować się w tak trudnej sytuacji życiowej …” (Dorota Wellman Sens 10/ 2014)

ZAREJESTRUJ SIĘ i dołącz do dyskusji. Czekamy na Ciebie

Dołącz do nas na FB