fbpx

Moda na kolorowe wnętrza

Moda na kolor we wnetrzach
mat.prasowe Le Pukka

W tym sezonie we wnętrzach króluje kolor. Modne są meble o wyrazistych i intensywnych barwach, ale też te stonowane, nierzucające się w oczy.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Kolorowe regały czy półki na książki ożywią na pewno nasz salon. Co ciekawe możemy i powinniśmy łączyć kolory i nie bójmy się tego. Zaplanujmy w dużym pokoju np. dwukolorową konstrukcję na książki, płyty czy bibeloty – podejdźmy do tematu kreatywnie!Na pewno łatwiej będzie wprowadzić kolory do mieszkania osobom, które mają je urządzone w monochromatycznych kolorach. Do czerni i bieli pasują w zasadzie wszystkie barwy i łatwiej jest takie wnętrze ożywić – mówi Katarzyna Barwińska – właścicielka Le Pukka concept store.Żywe, ciepłe barwy jak czerwień, żółć czy pomarańcz pobudzają nas, wpływają na dobry nastrój i pozytywnie oddziaływają na naszą psychikę. Warto mieć w domu chociaż kilka mebli czy dodatków w takich kolorach – doradza ekspertka.Dzięki szklanym, odbijającym powierzchniom nasze wnętrze może bardzo wiele zyskać. – Lustrzane stoliki obiją również kolor kanapy czy przedmioty na nim stojącej w zależności od miejsca, w którym usiądziemy wrażenia będą odmienne – dodaje Katarzyna.Kolory do wnętrza można wprowadzić również za pośrednictwem kolorowych lamp…

fot. materiały prasowe

… krzeseł

Moda na kolor we wnętrzach
fot. materiały prasowe

i foteli.

Wszystkie zdjęcia ilustrujące powyższy materiał prezentują kolekcję włoskich mebli Cattelan Italia, które dostępne są w Le Pukka concept store (www.lepukka.pl)

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze