fbpx

Przy świątecznym stole z Villeroy & Boch

Przy świątecznym stole z Villeroy & Boch

Za formą kolekcji La Classica Nuova i La Classica Contura stoi pomysł stworzenia nowoczesnej interpretacji ponadczasowej elegancji. Szykowna zastawa, wykonana z niezwykle trwałej porcelany Premium, pozwala kreować zarówno wytworne, jak i purystyczne aranżacje stołu. Zgodnie z wymaganiami dobrego stylu oraz zmiennymi trendami sztuki kulinarnej.
Kształty La Classica Nuova i La Classica Contura nawiązują zarówno do korzeni tradycyjnego wzornictwa Villeroy & Boch, jak i do rozwiązań współczesnego, minimalistycznego stylu. Niczym białe damy – niezwykle eleganckie i zawsze na czasie. Dzięki nim aranżacja świątecznego stołu będzie jak nietracąca blasku oraz klasy perła – dyskretna, bo świadoma swej doskonałej formy.

Piękny duet

Porcelana La Classica Nuova podkreśli charakter podawanych dań – wydobędzie czerwień z barszczu, rumiane odcienie smażonych ryb oraz bogactwo bakalii w kutii. Będzie doskonałą bazą, pasującą do wielu kolekcji Villeroy & Boch, zwłaszcza do La Classica Contura. Jej kopułowy kształt podkreślają delikatne linie oraz graficzne wzory. Spójrz, jak pięknie prezentują się razem na stole!

Błysk elegancji

W kolekcjach La Classica Nuova oraz La Classica Contura znajdują się zarówno tradycyjne elementy zastawy stołowej, takie jak talerze, filiżanki, półmiski, dzbanki, wazy, jak i idealnie komponujące się z nimi szklane elementy zastawy – m.in. świeczniki i szklane obrączki na serwetki, które nawet najskromniejszej aranżacji stołu dodadzą elegancji oraz odświętnego charakteru.

Smaki klasyki

W polskiej tradycji na wigilijnym stole nie może zabraknąć dwunastu potraw a we francuskiej – dwunastu deserów! Wśród nich klasyka smaku – crème brûlée oraz Bûche de Noël – przysmak przypominający roladę. Oprócz nich: ciastka korzenne w kształtach nawiązujących do świątecznych symboli oraz macaroon – drobne kolorowe ciasteczka, przyrządzane z białek jaj, cukru pudru i mielonych migdałów. Wszystkie te przysmaki będą się pięknie prezentować na talerzykach i półmiskach La Classica Nuova oraz La Classica Contura. Uczta dla podniebienia i dla oka!

Piękno tkwi w szczegółach i właściwym zestawieniu kolekcji. Duet La Classica Nuova i La Classica Contura to rozwiązanie doskonałe!