fbpx

Stylowa budka na klucze

O tym, że klucze lubią znikać w czeluściach torby czy plecaka. wie niemal każdy. Czasami lubią się chować w kieszeniach. W domu natomiast maja pełne pole do popisu, jeśli chodzi o temat „znikania”.
Nerwowe poszukiwanie kluczy przed wyjściem z domu co jakiś czas zdarza się każdemu. Kolorowe breloki, smycze czy tasiemki nie zawsze się sprawdzają. Zapewne przynajmniej raz w życiu każdy marzy o tym, by klucze miały swój GPS lub przynajmniej dzwonek, który brzęczałby zawsze wtedy, gdy nie możemy je znaleźć.

A gdyby tak zainwestować w mały domek dla kluczy?! – Wieszak, budkę lub pudełko przeznaczone specjalnie na ten niezbędny w codziennym życiu dodatek.I tak, przeszukując kilka internetowych sklepów z designem i przedmiotami użytkowymi, natrafiłam na kilka „kluczowych” perełek.

Moim absolutnym numerem jeden jest Quality Sparrow – wieszak wykonany niemal w 100% z materiałów recyklingowanych, o kształcie przeuroczych budek dla ptaków (z dołączonymi ptaszkami w formie breloków ). Taki pojemnik na klucze ożywi przestrzeń przedpokoju i idealnie będzie się komponował z wnętrzami zarówno w stylu pop – art jak i w skandynawskim.

Minimalistyczna szafeczka Skagerak Nautic, wykonana z jasnego drewna tekkowego znajdzie fanów wśród wielbicieli stylu orientalnego i rustykalnego. Prosta szafka w ciepłym słonecznym kolorze jest idealnie funkcjonalna i optycznie „nie zabiera przestrzeni”.

Wielbiciele czystej formy i przestrzeni mogą natomiast skorzystać z pomocy szafki Szafka na klucze Zack Scudo, wykonanej ze stali. Jej minimalistyczna, nieco chłodna forma będzie stanowić idealne uzupełnienie wnętrza modernistycznego, w którym zbędne dodatki nie są mile widziane.