fbpx

BIG JUMP – ekologiczna akcja na rzecz czystej wody

Big_jump
fot. materiały prasowe

14 lipca o godz. 15.00 w całej Europie odbędzie się BIG JUMP. Jest to akcja ekologiczna na rzecz czystych i żyjących rzek. W Polsce wydarzenie koordynowane jest przez Klub Gaja przy współpracy z pomysłodawcą akcji – European Rivers Network.
Klub Gaja zaprasza wszystkich Polaków do udziału w akcji BIG JUMP i wejścia do wody w swojej najbliższej okolicy. Wystarczy wypełnić kartę zgłoszenia, która znajduje się na stronie internetowej www.zaadoptujrzeke.pl, a 14 lipca ok. godz. 15.00 znaleźć się nad rzeką lub innym akwenem i zanurzyć w wodzie choćby tylko dłonie lub stopy – wyjaśnia Paweł Grzybowski z Klubu Gaja, koordynator programu Zaadoptuj rzekę.

BIG JUMP mogą organizować osoby prywatne, kolonie, półkolonie, szkoły, przedszkola i świetlice, które organizują zajęcia w wakacje, samorządy miast i gmin oraz wszystkie organizacje społeczne, kluby sportowe, domy kultury, ośrodki wypoczynkowe i opiekuńcze. Warto, podczas BIG JUMP w swojej miejscowości, zrobić kilka zdjęć i wysłać je, wraz z krótkim opisem, na: klubgaja@klubgaja.pl lub przyłączyć się do BIG JUMP na facebook.com/Klub.Gaja.

mat.pras. Klub Gaja

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze