fbpx

Patelnie i garnki Tefal – zadbaj o zdrowie swoich najbliższych

Garnki indukcyjne Tefal – doskonała jakość i precyzja wykonania
Gotowanie w naczyniach Tefal to wygoda i kulinarna przyjemność. (Fot. materiały prasowe Tefal)

Każdego roku Tefal produkuje w swoich fabrykach ponad 60 milionów sztuk naczyń kuchennych, które są dostępne w ponad 120 krajach na całym świecie. Firma od początku stawiała sobie za cel dostarczanie klientom produktów kuchennych, które ułatwiają przygotowanie posiłków i sprawiają, że gotowanie staje się przyjemnością.

Na początku była patelnia

Jak zaczęła się historia marki Tefal? W 1954 roku Marc Gregoire, kierując się poradą swojej żony, wykorzystał powłokę nieprzywierającą i pokrył nią aluminiową patelnię. To innowacyjne rozwiązanie było zainspirowane sprzętem wędkarskim, w którym Gregoire wcześniej użył powłoki nieprzywierającej. Dwa lata po tym odkryciu, powstała firma Tefal, która zapoczątkowała prawdziwą rewolucję w świecie sprzętów kuchennych. W 1961 roku światową prasę obiegły zdjęcia amerykańskiego magazynu, przedstawiające Jackie Kennedy, ówczesną Pierwszą Damę Stanów Zjednoczonych, z patelnią Tefal w dłoni. Ta fotografia ukoronowała sukces marki i jej rewolucyjnego rozwiązania. Dziś Tefal jest światowym numerem 1 w kategorii produkcji garnków i patelni. Firma od wielu lat konsekwentnie rozwija swoje produkty, tak by codzienne gotowanie było łatwe i przyjemne.

Garnki indukcyjne Tefal – doskonała jakość i precyzja wykonaniaOdczepiana rączka to gwarancja wygodnego użytkowania i łatwego przechowywania garnków i patelni. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą być one używane w piekarniku, przechowywane w lodówce, służyć do serwowania potraw, a na koniec oszczędzają miejsce w kuchennej szafce.

Potrzeby klientów na pierwszym miejscu

Z biegiem lat potrzeby klientów ciągle rosły, a technologiczna rewolucja zawładnęła również branżą kuchenną. Marka Tefal dotrzymuje kroku oczekiwaniom swoich klientów, wprowadzając kolejne innowacje: linia produktów z odłączaną rączką Ingenio, nowoczesne i bezpieczne szybkowary oraz opatentowany system Thermo-spot, wskazujący optymalną temperaturę smażenia, z którego korzysta ponad 200 milionów rodzin na świecie.

Patelnie i garnki indukcyjne Tefal

Kiedy w latach 80. w amerykańskich domach pojawiły się pierwsze płyty indukcyjne, naczynia kuchenne musiały zostać dostosowane do nowej technologii. Na płytach indukcyjnych można używać jedynie patelni i garnków, których dno wykonane jest z materiałów o właściwościach magnetycznych, tak by między naczyniem, a płytą zaszła reakcja przyciągania. Są one wykonane ze stali nierdzewnej, żelaza lub aluminium zaopatrzonego w specjalne dno indukcyjne. Warto pamiętać, że na płytach indukcyjnych nie wolno używać naczyń ceramicznych, szklanych bądź miedzianych. Ważne jest też, aby średnica dna patelni lub garnka była odpowiednio dopasowana do rozmiaru pola grzewczego.

Tefal oferuje bogate portfolio produktów, wykonanych z najwyższej jakości materiałów, przeznaczonych do łatwego i wygodnego gotowania. Patelnie posiadają bezpieczne powłoki bez kadmu i ołowiu, a garnki wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10. Wszystkie naczynia nadają się do mycia w zmywarkach, a ich ponadczasowy design świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Garnki indukcyjne Tefal – doskonała jakość i precyzja wykonania
Zestawy Ingenio można kupić w formie praktycznych zestawów lub pojedynczo – w zależności od indywidualnych potrzeb kulinarnych. (Fot. materiały prasowe Tefal)

Patelnie Tefal posiadają pozytywną opinie Instytutu Matki i Dziecka

Patelnie Tefal posiadają powłoki nieprzywierające wzmacniane minerałami lub cząsteczkami tytanu. Sprawia to, że są one całkowicie bezpieczne dla zdrowia, dodatkowo wszystkie produkty kuchenne Tefal nadają się w 100% do recyklingu. Dbałość o Klienta oraz środowisko zaowocowała pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka. Więcej produktów z pozytywną opinią Instytutu można znaleźć na epozytywnaopinia.pl

Patelnie i garnki Tefal – zdrowie i doskonała jakość
Gotowanie w naczyniach Tefal to bezpieczeństwo, wygoda i przyjemność. (Fot. materiały prasowe Tefal)

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze