1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop

Horoskop dla Strzelca na 2023 rok

Horoskop 2023 Strzelec (Ilustracja iStock)
Horoskop 2023 – Strzelec, żywioł Ognia, 23.11–21.12. Siódmego marca, kiedy Saturn dotrze do podstawy twojego horoskopu, zakończysz siedmioletni cykl i rozpoczniesz kolejny. To, co wprowadziłaś w 2016 roku, albo odegrało już swoją rolę, albo osiągnęło etap, w którym może przejść na nowy poziom. Ta data jest ważna z wielu powodów: utrwali nadzieję lub będzie oznaczać, że pewne sprawy musisz obmyślić od początku.

Dla wielu Strzelców horoskop na rok 2023 to przede wszystkim zapuszczanie korzeni i osiąganie stabilizacji, a innym przybędzie obowiązków z powodu powiększenia się rodziny. Trzeba będzie budować – zarówno w sensie rzeczywistym, jak i metaforycznym. Wkroczenie Plutona w strefę komunikacji otwiera możliwości uczestniczenia w kursach, które przyniosą ci korzyść w przyszłości: może to obejmować przekwalifikowanie, zdobycie nowych kompetencji lub odświeżenie starych umiejętności. Do 16 maja Jowisz będzie tranzytował strefę kreatywności, zachęcając cię do tworzenia nowej firmy albo nowego życia. Potem będzie cię ochraniał, szczególnie jeśli chodzi o pracę i dobre samopoczucie. Może nie będzie to najlepszy rok w twoim życiu, ale za to bardzo pouczający.

Miłość i związki

Do końca marca Mars pozostanie w sferze relacji, więc twoje życie miłosne będzie albo nadzwyczaj gorące, albo pełne napięć. Wenus pojawi się w kwietniu, czyniąc go miesiącem romansów, a Wielkanoc to idealny czas na zaręczyny. Nowa pozycja Saturna może sprawić, że zechcesz zapuścić korzenie, ale musisz uważać, aby nie wiązać się z powodu strachu przed samotnością i pragnienia posiadania dzieci. Jeśli nie jesteś szaleńczo i głęboko zakochana, małżeństwo będzie trudne. Niektóre z was zakończą związek, w którym od lat się nie układało, a czerwiec według horoskopu 2023 dla Strzelca może być tym miesiącem, w którym podejmiesz decyzję. Tranzyt Jowisza przez znak Barana sprzyja namiętnym romansom, co może skutkować nieplanowaną ciążą.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Twoja potrzeba znalezienia większej stabilności w życiu grozi utratą odwagi i radości życia. Te dwie rzeczy mogą szczęśliwie współistnieć, ale musisz stale sprawdzać, czy utrzymujesz równowagę. Do 16 maja tranzyt Jowisza przez strefę przedsiębiorczości pozwoli ci osiągnąć większą swobodę i niezależność oraz umocnić swoją reputację i rozwinąć własną firmę. Tak więc miej odwagę spełniać marzenia. Od połowy maja horoskop Strzelca na 2023 przewiduje sporo możliwości zatrudnienia i powinnaś doświadczyć więcej szczęścia i spełnienia w pracy. Inwestuj w swoją przyszłość i zdobywaj nowe umiejętności. Badania naukowe, psychologia, mentoring i media to obszary, w których możesz wykorzystać swoją energię i talenty. Być może to nie najlepszy rok na inwestycje i będziesz musiała zlikwidować niektóre aktywa, aby sfinansować swój styl życia. Sprzedaż i zakup nieruchomości również wymagają opanowania. Pamiętaj, że mniej czasem znaczy więcej, i nie targuj się.

Wskazówki gwiazd

Nie musisz być poważna, aby poważnie podchodzić do swojej przyszłości. Bądź wesoła, ale i ambitna. Rzeczywistość mogła porządnie dać ci się we znaki, ale to nie znaczy, że nie możesz cieszyć się życiem w granicach swoich możliwości lub musisz zacząć od najniższej pozycji i mozolnie się wspinać. Jako strzelec w 2023 roku znajdź radość we wszystkim, co robisz, bez względu na to, jak jest to mało znaczące lub przelotne.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze