1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop
  4. >
  5. Idealna randka ze znakami zodiaku żywiołu wody. Gdzie zaprosić Raka, Skorpiona i Ryby?

Idealna randka ze znakami zodiaku żywiołu wody. Gdzie zaprosić Raka, Skorpiona i Ryby?

Fot. Getty Images
Fot. Getty Images
W miłości mają wiele do zaoferowania i są przy tym najbardziej cierpliwe, by zdobyć obiekt swoich uczuć lub dać się zdobyć. Jednak jak nikt potrafią manipulować i są – wbrew pozorom – przebiegłe. Jak umawiać się na randki ze znakami zodiaku z żywiołu wody? Poznaj opinię Kathleen Sears, autorki książki „Astrologia. Przewodnik dla lubiących rozkminiać bez bólu".

Idealna randka ze znakiem zodiaku Rak

Uchodzący za najbardziej uczuciowy znak zodiaku Rak wcale nie jest łatwym towarzyszem na randkach. Owszem głęboko doświadcza uczuć, ale nie tak łatwo i napewno nie szybko je okazuje. Sprawia wrażenie łagodnego i miłego, ale po spotkaniu z nim można wyjść z silnym poczuciem, że się dystansował i nie pokazał prawdy na swój temat. Nawet gdy się już zaangażuje, Rakowi trudno się rozluźnić i przyznać do tego, co czuję. Tak bardzo jest nieufny, w końcu jednak powoli się otwiera i wtedy przechodzi do poważnych pytań, na przykład tego, jak będzie wyglądało wasze przyszłe życie. To może zaskoczyć. Etap zalotów i randkowania z Rakiem może być dziwny. Co warto wiedzieć, żeby w tym wytrwać? Rak to dziecko zodiaku, przez całe życie trochę niedojrzały, dlatego lubi się wygłupiać i śmiać. Warto docenić, że jest zabawny i zaakceptować, że czasem bywa uszczypliwy i subtelnie ironiczny. Spodoba mu się, jeśli odwdzięczysz mu się pięknym za nadobne. Rak lubi być rozśmieszany i zabawiany. Najgorsze co można zrobić w relacji z Rakiem to brać go zbyt dosłownie. On lubi szturchać, prowokować, żartować, wyprowadzać z równowagi. Nie daj złapać się w tę pułapkę reagując na to poważnie, tylko się dostosuj. Po tej grze wstępnej poznasz inne oblicze Raka – uważne, współodczuwające, odpowiedzialne, gotowe na poważny związek. Randkując z Rakiem, z kawiarni czy parku dość szybko przeniesiecie się do jego domu, bo Rak lubi przyjmować gości u siebie, na swoim terytorium czuje się bezpiecznie i wreszcie się otwiera. Nadal jednak może kluczyć, więc najlepiej pytać go bezpośrednio, co czuje i czego chce. Rak uwielbia karmić tych, których kocha, więc przychodź do niego z pustym żołądkiem, a skradniesz mu serce.

Zobacz też: Randkowanie ze znakami zodiaku żywiołu ognia. Jak uwieść Barana, Strzelca i Lwa?

Idealna randka ze znakiem zodiaku Skorpion

Jego magnetyzm jest legendarny, to jednorożec na rynku randkowym. Szukamy przecież partnerów charyzmatycznych, seksownych, tajemniczych i pewnych siebie. Nie każdy jednak jest zawodnikiem na miarę Skorpiona – jeśli nie miałaś z tym znakiem zodiaku do czynienia, nie wiesz co to intensywność. Osoby powierzchowne, chowające głowę w piasek, żyjące na wyparciu nigdy nie tylko nie zrozumieją Skorpiona, ale wręcz będą się go obawiać. Skorpion ma w sobie coś trudnego do zdefiniowania, zbliżając się do niego nawet całkiem blisko, nadal ma się silne odczucie, że nosi w sobie nie jeden sekret. Nie każdemu to odpowiada. Skorpion z pewnością nie pozwoli się kontrolować, nikomu nie odda nad sobą władzy. Rządzi nim instynkt – nie wiadomo skąd, ale on wie wszystko i nie da się zwieść. Próby wywierania na niego wpływu czy presji mogą skończyć się źle. Za Skorpionem, zwłaszcza rodzaju męskiego nie można się uganiać, bo zabierze się mu całą zabawę. Podrywa metodycznie, powoli, ale romantycznie. Im bardziej obiekt jego zainteresowania jest odległy, tym dla niego lepiej. Lubi wyzwania i pościgi. Może zbliżać się i oddalać, żeby sprawdzić, czy wyprowadzi cię to z równowagi. Jeśli przestraszysz się tego, nie zdasz testu. Czasem może zniknąć z powodu swojego pracoholizmu, bo on niczego nie traktuje lekko. Ma też wiele pasji, które go pochłaniają i dobrze byłoby, gdyby mógł je z tobą dzielić. Uważaj na jego temperament – zwykle wiele emocji długo w sobie tłumi, a potem wybucha. Możesz być zdziwiona jego nagłą przemianą, ale nadal nie trać opanowania, poczekaj aż się uspokoi. Gdy Skorpion prawdziwie się zaangażuje, możesz mieć wrażenie, że jesteś obiektem jego obsesji. Jeśli to lubisz, wygrałaś - to najlepszy w zodiaku kochanek i najbardziej zaangażowany życiowy partner.

Idealna randka ze znakiem zodiaku Ryby

Ryby, wbrew obiegowej opinii, wcale nie są słabe i widać to w ich sposobie bycia w relacjach. Obserwują z dystansu i intuicyjnie wybierają najlepszy dla siebie obiekt pożądania. Swoją eteryczną powierzchownością i siłą odczuwania potrafią sprawić, że ten kogo sobie upatrzyły, sam do nic przyjdzie bez żadnego wysiłku z ich strony. Do tego właśnie dążą. Wydają się ciche, słodkie i życzliwe, ale to nie jest cała prawda na ich temat. Ryby są przebiegłe. Kiedy poczują się z kimś komfortowo, potrafią niewidzialnie manipulować jego uczuciami, by tańczył tak, jak one mu zagrają. Ryby lubią marzyć, iść za swoimi ideałami, ale nie zawsze oznacza to, że są niepraktyczne. Jak wszystkie znaki wody, w miłości są cierpliwe i metodyczne. Osiągają zamierzone cele, nawet gdy wymaga to sporo czasu. Ryby doskonale wiedzą, że warto zarzucić sieć i wykazać się opanowaniem. Podczas randkowania Ryby będą poddawać cię licznym próbom, ale nigdy wprost. Ich najlepszą sztuczką jest to, że potrafią każdego odzwierciedlić – jako ostatni znak, noszą w sobie każdy po trochu. Przy Baranie są pewne siebie, przy Bliźniętach rozmowne, a przy Lwie szlachetne, dlatego każdy przy nich dobrze się czuje i wydaje mu się, że z Rybami zna się od wielu wcieleń i zaczyna im bezgranicznie ufać. Można w ten sposób wpaść w pułapkę, bo jeśli Ryby się nie zakochają, podchodzą do relacji obojętnie. Chętniej się zaangażują, jeśli zaimponujesz im siłą i poczuciem władzy – to je zwala z nóg! Są estetkami, więc warto gustownie się ubierać czy wybierać eleganckie restauracje. Randki z Rybami powinny być romantyczne w wyrafinowanym, wytwornym wydaniu, na pewno nie ostentacyjne.

Polecamy: „Astrologia. Przewodnik dla lubiących rozkminiać bez bólu”, Kathleen Sears, Wydawnictwo Zwierciadło

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze