fbpx

Bliźnięta 21.05 – 21.06, żywioł powietrza

Bliźnięta 21.05 - 21.06, żywioł powietrza
Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal.

Jeśli myślałaś, że ostatni rok był pełen wrażeń, poczekaj, aż poznasz smak 2020. Zaćmienia 5 czerwca, 30 listopada i 14 grudnia padają na oś Bliźnięta – Strzelec, co oznacza, że wprowadzą w twoje życie osoby, które będą odgrywać w nim rolę nauczycieli i wpłyną na twoją przyszłość. Ktoś może podciąć ci skrzydła, ale niekoniecznie będzie to niekorzystne – możesz pokochać kogoś zależnego od ciebie i vice versa, a to oznacza mniejszą niezależność niż dotychczas.

Skorzystasz również z hojności pewnych osób, a niektóre Bliźnięta będą musiały złożyć zeznania albo opowiedzieć o swojej przeszłości. To rok, który będzie wymagał wysiłku. A nagrody? Neptun wciąż okrywa przyszłość mgłą, zwłaszcza w przypadku Bliźniąt urodzonych między 8 i 11 czerwca, ale czekaj spokojnie – zorientujesz się w sytuacji, gdy nadejdzie odpowiedni moment.

Miłość i związki

Jeśli jesteś gotowa wsiąść na pokład statku miłości, przygotuj się raczej na jazdę kolejką górską. Zaćmienia wprowadzają w nasze życie ludzi, którzy kierują je na nowy tor: często zakochujemy się w kimś, kto nas zmienia. Rzecz w tym, że miłość nie szanuje granic, więc istnieje zagrożenie, że w niektórych przypadkach pozamałżeński romans zakończy stały związek, a z pewnością wpłynie na jego przyszłość. Można, oczywiście, zrzucić winę na los, ale w głębi duszy potrzebujesz doświadczyć głębokiej namiętności. A potem nie będziesz już tą samą osobą. Staniesz się lepsza. Wenus spędzi prawie pięć miesięcy w twoim znaku, pomagając samotnym Bliźniętom znaleźć miłość, a tym, które już się z kimś spotykają – wyjść za mąż. Początek kwietnia to wyjątkowo dobry czas dla uczuć. 20 maja Wenus wejdzie w ruch wsteczny i włoży kij w szprychy romantycznych związków: odpowiedzią może być czasowa separacja, ale nie spotkanie z byłym partnerem. Czeka cię rok pełen zawirowań.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Bliźnięta, których znakiem rządzi Merkury, zwykle nie mają problemu z przejrzystością sytuacji, ale nawet ty możesz się pogubić przy nadmiarze informacji i gdy tyle dzieje się naraz. Jeśli pracujesz w korporacji, czeka cię trudny czas, bo kierownictwo zechce przeprowadzić zmiany ze względu na niepewne czasy. Jeśli prowadzisz własny biznes, czeka cię trudny czas, bo ludzie nie zechcą wydawać pieniędzy! Najwłaściwsza będzie dywersyfikacja, a w tym Bliźnięta są geniuszami. Być może uznasz, że warto nawiązać współpracę z podobnie myślącymi ludźmi, a dobrymi kierunkami działania mogą okazać się nauczanie, mentoring i konsultacje. Styczniowe i czerwcowe zaćmienia padają na oś finansów twojego solarnego horoskopu, więc szczególnie w tych miesiącach mogą nastąpić nieoczekiwane wydarzenia mające wpływ na twoje dochody i inwestycje. Bądź czujna i obserwuj, co dzieje się dookoła.

WSKAZÓWKI GWIAZD

Bądź blisko z przyjaciółmi, a jeszcze bliżej z wrogiem.

Uważaj, jak postępujesz z ludźmi. Nikt nie jest zbyt mało znaczący, żeby nie móc cię podgryźć. Poza tym nowi znajomi, jakkolwiek by cię uszczęśliwiali, nie zastąpią starych przyjaciół. A ktoś, kto zawsze był wobec ciebie lojalny, może potrzebować twojej uwagi. Nie bądź zbyt zajęta, aby podtrzymywać kontakty, dzięki temu można dowiedzieć się tego, o czym się nie mówi.

Pomyślne dni: 20 marca, 27 czerwca, 10 października, 18 grudnia.

Niepomyślne dni: 9 marca, 22 maja, 10 czerwca, 30 listopada.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze