Horoskop miłosny dla Barana

Horoskop.milosny-zwierciadlo.pl
123rf.com

Do połowy marca masz czas na porządki w uczuciowych sprawach. Jeśli coś okazało się pomyłką, zrób w tył zwrot.
Nie warto ciągnąć na siłę związku, w którym brak prawdziwej więzi. Warto też pokusić się o chwilę refleksji. Wciąż szukasz i nie znajdujesz? Może na dnie twego serca, niczym w ciemnej piwnicy, ukryły się jakieś złe doświadczenia i obawy. Zapal czym prędzej światło i zrób z nimi porządek, bo planetarny klimat wokół twojej osoby jest bardzo obiecujący. Jowisz aż do końca czerwca sprzyjać będzie nawiązywaniu nowych znajomości, legalizowaniu luźnych do tej pory związków, szczerym rozmowom i obietnicom. Potem romanse mogą stracić trochę tempo, ale nie ma powodów do niepokoju. Po pierwszych uniesieniach zawsze warto spojrzeć na drugą połowę przytomniejszym wzrokiem, zorientować się, cóż jeszcze łączy was prócz erotycznego przyciągania, czy możecie liczyć na siebie? Związana? Szukaj okazji do miłych sercu rozrywek, wyciągnij partnera do teatru, na koncert, zaproś na kolację przyjaciół.

ONA BARAN – ON BARAN – Oboje gorący, oboje łatwopalni, więc wasze pierwsze dni i noce to prawdziwe fajerwerki. Potem jednak on chce być szefem, ty też chcesz o wszystkim decydować. Nawet seks potrafi stać się bitwą…

ONA BARAN – ON BYK – On ma skłonność do celebrowania do przystawek i deserów, ty zaś z apetytem rzucasz się na danie główne. Jeśli więc ustalicie wspólne „menu”, będzie wspaniale. Jego zmysłowość połączy się z odrobiną damskiej dominacji.

ONA BARAN – ON BLIŹNIĘTA – Ty masz apetyt na seks i głód nowych wrażeń, on zaś nie cierpi na erotyczne frustracje, więc nie grozi wam erotyczna nuda. Nie będzie też problemu, by spontanicznie kochać się w bynajmniej nieprzeznaczonych do tego miejscach.

ONA BARAN – ON RAK – Możliwości są dwie – albo pójdą do łóżka raz i… nigdy więcej, albo nigdy już z niego nie wyjdą. Agresywność Barana może bowiem stymulować Raka lub też pozbawić go odwagi. W lepszym wariancie pojawić się mogą erotyczne akcesoria – prowokująca bielizna i kajdanki.

ONA BARAN – ON LEW – Lew bywa nieco leniwy, lecz Baran wie, jak umiejętnie podpalić lont, by poleciały iskry. To odrobina prowokacji, która silnie działa na Lwie Ego. Nie pozostaje mu nic innego jak udowodnić, że jest prawdziwym mężczyzną.

ONA BARAN – ON PANNA – Już na stracie wyprzedzasz Pannę, który potrzebuje dłuższego pasa, by zbić się w górę. Czy jest na to rada? On musiałby przyspieszyć, a ty trochę… zwolnić, oddając mu czasem inicjatywę.

ONA BARAN – ON WAGA – Dla ciebie pożądanie nie ma nic wspólnego z elegancją. Dla Wagi zwierzęcość instynktów to coś, co trudno mu zaakceptować. Kompromis? Wśród satynowych prześcieradeł też można kochać się z prawdziwą pasją.

ONA BARAN – ON SKORPION – Oto dwoje ludzi silnie zainteresowanych seksem. Dla Skorpiona twoja agresywność będzie dowodem na to, że ogień między wami naprawdę płonie. Dla ciebie pożądliwość Skorpiona jest tym, czego pragniesz. Granice tego, co między nimi dozwolone, mogą się przesunąć.

ONA BARAN – ON STRZELEC – Żadne z was nie traktuje seksu z przesadnym nabożeństwem. Ciebie zadowoli otwartość Strzelca, jego zaś twoja chęć do szukania nowych doznań. Tu może zdarzyć się wszystko, począwszy od przelotnej fascynacji aż do silnego erotycznego związku.

ONA BARAN – ON KOZIOROŻEC – Oto kobieta seksualnie wyzwolona spotyka się z mężczyzną ceniącym raczej konwenanse. Dlatego albo miniecie się od razu, albo obudzisz jego ukryte pragnienia. W wariancie optymistycznym znajdzie się miejsce i na eksperymenty, i na prawdziwe żądze.

ONA BARAN – ON WODNIK – Ty wniesiesz seksualną energię, on fantazję i upodobanie do zmiany dekoracji. Niejedna wyrafinowana seksualna technika posłuży wam do budowania erotycznego napięcia.

ONA BARAN – ON RYBY – Oczywista różnica natur w łóżku może okazać się czynnikiem przyciągającym. Instynktowność seksualnych zachowań Ryb wprawi cię w zachwyt. Dla Ryb twoja żywiołowa reakcji to potwierdzenie jego męskości. A to uczyni go uskrzydlonym kochankiem.