Horoskop miłosny dla Wagi

Horoskop.milosny-zwierciadlo.pl
123rf.com

Wenus w znaku Wodnika wróży ci popularność, ale wiedz, że luty będzie jedynie przygrywką do tego, co ma się zdarzyć w przyszłości!
Dlatego, nawet jeśli ktoś ci się spodoba, nie angażuj się zbyt szybko. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie może mylić. Poczekaj na to… drugie. W kwietniu wygrasz kosmiczny plebiscyt popularności, masz wielkie szanse na spotkanie swojej drugiej połówki, bo Wenus, która znajdzie się w obszarze relacji, podkreśli to wszystko, co w tobie najpiękniejsze i nawet wadom ( któż ich nie ma ) nada szczególny wdzięk. Jowisz w korzystnym położeniu zapowiada legalizację nowych związków. Dla związanych Wag to czas powrotu do romantycznych nastrojów. Poprawa poziomu życia i zwyżka jego atrakcyjności sprzyjać będzie ciepłej atmosferze i przypływom namiętności. Od wakacji zajęta będziesz sprawami rodzinnymi i materialnymi, jednak z pewnością znajdziesz również czas na to, by cieszyć się swoim szczęściem.

ONA WAGA – ON BARAN – On próbuje szturmować. Ty wiesz, że seks to forma sztuki a nie nagły atak. Jeśli jednak nastąpi zawieszenie broni, a on zmieni się w lepszego stratega – w waszym łóżku odbywać się będą miłosne podchody stopniujące erotyczne napięcie.

ONA WAGA – ON BYK – On czuły na kobiece wdzięki, ty świetnie wiesz, jak go kusić. W łóżku każde z was potrafi delektować się tym, co widzi, czuje i słyszy. Waszym ulubionym wstępem do seksu stać się może erotyczny masaż.

ONA WAGA – ON BLIŹNIĘTA – Każde z was stać na zabawną prowokację. Spirala napięcia nakręcona więc będzie do oporu. W waszym łóżku słychać będzie jednak zarówno wyznania jak i wybuchy śmiechu.

ONA WAGA – ON RAK – Na początku odmienność emocjonalnych portretów stanowić będzie źródło przyciągania. Jego żarliwość cię podnieca, twoja bielizna go kręci. Jeśli jednak ty podążysz w kierunku formy a on w kierunku treści, dalszego ciągu nie będzie. A szkoda!

ONA WAGA – ON LEW – Głośne pomruki polującego Lwa mogą zwabić Wagę. On postara się, by zbliżenie odbyło się w królewskiej scenografii. Ty wiesz, jak wpisać się w ten obrazek. Założysz koronkowy gorset i sprawisz, by on zapragnął cię z niego wyzwolić.

ONA WAGA – ON PANNA – W tym układzie Panna jest zbyt poprawna, ty zbyt elegancka, by wprawić erotyczną maszynę w ruch. Jeśli jedno z was znajdzie odwagę, by zedrzeć z drugiego ubranie, temperatura się podniesie. Tyle, że wasz savoir-vivre raczej tego nie przewiduje.

ON WAGA – ONA WAGA – Każde z nich woli, by to druga strona zrobiła pierwszy ruch. Na ciebie nie ma co liczyć. Jeśli on wyjdzie z roli dżentelmena, gwałtowność miłosnych scen będzie nie lada niespodzianką! Jeśli zaś pozostanie w roli księcia, ty zamkniesz się w swojej wieży. A szkoda.

ONA WAGA – ON SKORPION – Wydaje się, że gwałtowność pożądań Skorpiona powinna przerazić Wagę. Nic bardziej mylnego. W głębi serca marzysz o kochanku, który nie będzie cię pytał o zgodę. I uwolni cię od ciężaru wahających się szal.

ONA WAGA – ON STRZELEC – Ty stałaś godzinę przed lustrem, wyglądasz bosko, a on zrywa to z ciebie jednym, szybkim ruchem. Seks też wydaje się zbyt dosłowny, za wiele fizjologii a romantyzmu ciut za mało. Trener fitnessu i tancerka teatru cieni w jednym łóżku.

ONA WAGA – ON KOZIOROŻEC – Najpierw jego determinacja sprawi, że poczujesz się jak w niebie, potem zaś stwierdzisz, że znalazłaś się w klatce. Dla ciebie seks zależy od chwili, nastroju, koloru nieba. Dla niego seks to rytuał. Dasz mu odczuć, że twój orgazm nie pojawia się na zamówienie.

ONA WAGA – ON WODNIK – Oboje wiecie, że nastrój buduje się dużo wcześniej. Kiedy więc dotrzecie do sypialni atmosfera będzie iskrzyć od erotycznych fluidów. Obojgu nie brak fantazji. Nie będziecie się sobą nudzić.

ONA WAGA – ON RYBY – Jego zmysłowość łączy się z twoim dążeniem do piękna i harmonii. Seks odbywać się będzie przy nastrojowym świetle, muzyce, zapachu kadzideł. Uruchomiona wyobraźnia może stać się dla ciebie kompasem wskazującym nowy kierunek na erotycznej mapie doświadczeń.