Mars w Bliźniętach – dowcipny intelektualista

astrolog_aleksandra_nowakowska
123rf

Ma szelmowskie poczucie humoru, agresywny intelekt. Jest ruchliwy w sposób nieokiełznany. Ten lekkoduch ciągle szuka wiedzy i dyskutuje do upadłego. Seks w jego wydaniu jest innowacyjny i nieco teoretyczny.
Jeśli twój Mars znajduje się w znaku Bliźniąt, masz słabość do facetów nadaktywnych i wesołych. Wysoko cenisz inteligencję, błyskotliwość, zdolności werbalne. Urzeknie cię ironista w typie Piotrusia Pana, który obsypie cię komplementami na temat twojej mądrości. To ktoś, kto umie znaleźć się w towarzystwie a nawet jest jego rozgadaną duszą.

Czego pragniesz? Żeby mężczyzna działał z tobą i dyskutował. Marzysz o elokwentnym krytyku, który zaimponuje ci ciętym językiem. To musi być ktoś aktywny, kto, tak jak ty, trzyma kilka srok za ogon, dążąc do osiągnięcia kilku celów jednocześnie. Zadumani i z rozmysłem działający mężczyźni nie mają u ciebie szans. Odrzucisz także faceta, który będzie uparcie zagłębiał się w psychikę. Wybierzesz egzemplarz bardziej powierzchowny, kogoś, kto jak gąbka pochłania wiedzę, zmieniając co chwila zainteresowania. Twój ideał ciągle jest zajęty, nie akceptuje nudy, nosi w sobie pewne napięcie i nerwowość. Potrzebuje ruchu, by złagodzić ten wewnętrzny stres, dlatego często jest to typ wysportowany. Nie za bardzo umięśniony, ale szybki i gibki. Będzie z tobą uprawiał jogging. Zawsze też chętnie będzie się spierać, udowadniać swoje racje oraz bawić się w umysłowe gry. Marzysz o takich słownych potyczkach. Ostry umysł zabarwiony sarkazmem u mężczyzny zwala ciebie z nóg, bo wreszcie trafiasz na godnego siebie przeciwnika.

Możesz natomiast wybaczyć mu brak koncentracji i wytrwałości w realizowaniu długotrwałych projektów, bo przecież sama tym nie grzeszysz. Rozmyślasz sobie, że razem z tym mężczyzną, jak już wam się coś znudzi, zajmiecie się kolejną pasją bądź wyjedziecie w podróż i będzie fajnie. Twój ideał to uroczy chłopak, można nawet powiedzieć, że szarmancki i czarujący. Umie znaleźć się wśród ludzi, a nawet nimi sprytnie manipulować. Z tobą jednak tak się nie stanie, bo nie jesteś przecież w tym gorsza od niego i przejrzysz jego gry. Jednak zrobi na tobie wrażenie jego pewność siebie, chłopięcość i swobodny styl ubierania. To zalotnik, dla którego głęboki związek jest prawdziwym wyzwaniem. Zostanie w nim tylko wtedy, gdy kobieta będzie go inspirować intelektualnie i da mu wiele swobody. Ty to potrafisz. W twoim wymarzonym związku liczy zmienność.