fbpx

Waga 23.09 – 23.10, żywioł powietrza

Waga 23.09 - 23.10, żywioł powietrza
Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com

Nie co roku Jowisz obdarza takimi łaskami, więc nawet jeśli nie podejmiesz działań, by wspiąć się po szczeblach drabiny społecznej, będziesz chroniona przed problemami, które pojawiały się w ciągu ostatnich lat. W 2020 roku powinnaś budować na fundamentach, które położyłaś swoją ciężką pracą.

Rodzina jest jednym z beneficjentów tegorocznych układów gwiazd, zapanują w niej większe szczęście i jedność. Niektóre Wagi powitają w niej nowych członków dzięki małżeństwu lub narodzinom. Inne założą biznes, który poprowadzą w domu. Odniesiesz korzyści, pozbywając się zbędnego bagażu i dostosowując do nowych okoliczności. Być może przeznaczenie zaprowadzi cię gdzieś z dala od domu, więc jednym z najważniejszych motywów przewodnich tego roku jest osłabienie więzi z osobami i miejscami. Wielkie chwile możesz przeżyć na początku kwietnia, w końcu czerwca i w połowie listopada. Dlaczego? Poczekaj, a się przekonasz!

Miłość i związki

Czasami tak intensywnie szukamy miłości, że jej nie widzimy, choć jest tuż przed naszym nosem. W roku 2020 miłość będzie blisko domu, zarówno w sensie znalezienia partnera, jak i zapewnienia, by związek kwitł. Zadbaj o jego korzenie, a będzie się rozwijał. Być może brzmi to banalnie, ale znajdując radość tam, gdzie jesteś, żyjąc w zgodzie z samą sobą, dobrze czując się we własnej skórze, możesz mieć pewność, że ktoś zechce dzielić z tobą tę przestrzeń. Dom i rodzina odgrywają kluczową rolę w twoim miłosnym życiu, czy to dlatego, że najbliżsi wpłyną na twój związek, czy że energia twoja i partnera będzie skierowana na wspólne budowanie domu, a nawet stworzenie czy poszerzenie rodziny. Luty to dla niektórych Wag czas na ślub, ale około 8 kwietnia i 1 października powinnaś zadbać, by statek twojego małżeństwa płynął równym i spokojnym kursem.

Praca, życiowe cele i pieniądze

2019 i 2020 to lata zaćmień z punktu widzenia kariery i życiowych celów, a zaćmienia wywołują wydarzenia, nad którymi nie mamy kontroli. Być może już nastąpiły w ostatnim roku, a może dopiero nadejdą. Tak czy inaczej, świat się zmienia i odtąd zaczniesz żyć inaczej. Ale niekoniecznie gorzej. Czasem zaćmienia w naszym horoskopie sprawiają, że nagle znajdujemy się w centrum zainteresowania i podejmowane latami wysiłki przynoszą owoce. Bywa też, że sytuacja, którą uważaliśmy za trwałą, zmienia się radykalnie! Dla niektórych Wag dobrym rozwiązaniem będzie praca w domu lub zarabianie pieniędzy dzięki nieruchomości, dla innych założenie rodzinnej firmy. Jeśli zamierzasz zająć się działalnością wydawniczą, nauczaniem lub mentoringiem, postępujesz w zgodzie ze swoimi gwiazdami, które mówią, że w roku 2020 powinnaś dotrzeć ze swoim przesłaniem do szerszej rzeszy odbiorców. Bez względu na to, jak bardzo bywasz czasami zniechęcona, nie ustawaj, a osiągniesz cel.

WSKAZÓWKI GWIAZD

Znajdź swoją pasję.

Ta rada ma dwa znaczenia. Nie zadowalaj się kimś, z kim możesz po prostu dobrze żyć – znajdź prawdziwą namiętność. A jeśli wystarczająco wierzysz w coś lub w kogoś, walcz o nich. Działając z pasją, zdołasz zmienić sytuację i zmotywować ludzi do zmian. Być może mamy więcej niż jedno życie, ale to nie znaczy, że w tym obecnym nie powinnaś robić wszystkiego, co w twojej mocy.

Pomyślne dni: 14 lutego, 27 marca, 28 października, 14 listopada.

Niepomyślne dni: 13 stycznia, 27 lutego, 1 lipca, 9 października.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze