Konkurs: Jak stworzyć swój azyl w sypialni? – ROZSTRZYGNIĘCIE

Jak dzisiaj żyjemy? „Szybko” – to pewnie najczęstsza odpowiedź. A gdyby tak można było beztrosko odłożyć obowiązki na później  i zająć się sobą? Wypocząć… Pospać do południa… Porobić coś naprawdę przyjemnego…

 

Miło, tak pomarzyć, ale niestety w naszej głowie przewija się lista zadań, rzeczy koniecznych do zrobienia, a każda wolna chwila budzi nasze wyrzuty sumienia. A przydałyby się jeszcze jakieś pasje, edukacja, rozwijające zajęcia… Wypoczynek staje się luksusem. Ale w sumie dlaczego? Czy to nie tak, że często sami sobie takie tempo narzucamy? Czy bycie „zapracowaną” nie jest modne? Bardziej wypada powiedzieć, że jest się padniętą, że nie ma się chwili wolnego czasu, niż przyznać się, że jest się wypoczętą i zrelaksowaną. Dlatego, kiedy już można oddać się słodkiemu nic nierobieniu, nie wiemy nawet, jak się do tego zabrać. Wciąż tylko słyszymy: działaj, walcz, idź do przodu, przełamuj kolejne bariery! Stanowczo za mało mówi się o tym, jak bardzo odpoczynek jest potrzebny, również do tego, by być bardziej skuteczną, kreatywną, produktywną i w końcu zwyczajnie szczęśliwą. To właśnie relaks sprawia, że do kolejnych obowiązków podchodzi się z większą energią, wykonuje się je szybciej i dokładniej. Błyskotliwe pomysły częściej przychodzą do głowy. I niby to żadna wielka tajemnica, a jednak nie każdy uwzględnia wypoczynek w swoich planach.

Relaks to sztuka? Na pewno – z uśmiechem odpowiadają dziewczyny z Moyha. My uwielbiamy dynamiczne życie, zgiełk dużego miasta.  Praca jest naszą pasją i świetnie się w niej realizujemy, ale w życiu najważniejsza jest równowaga. I to ona powoduje, że mamy niezmiennie wielkie apetyty na życie każdego dnia. Dlatego pozwalamy sobie na chwile lenistwa, momenty, kiedy nic nie musimy. Lubimy te śniadania rozciągające się w czasie, pozostawanie w piżamie do wstydliwie późnej pory, kolejny łyk kawy w łóżku… Celebrujemy życie i to chcemy pokazać w naszym przesłaniu – mówią założycielki. Moyha to też przeciwieństwo życia w wersji „fast” w każdym aspekcie myślenia o marce. Uniwersalne formy produktów, zamiast często zmieniających się trendów i próby nadążania za nimi; celebracja chwili zamiast wiecznego pośpiechu i ścigania się z czasem, stonowane kolory i prosty design pozostawiające harmonię w naszym domu – to główne cechy marki.

 

I właśnie w myśl tej idei powstała moyha, a wraz z nią flagowe produkty marki: miękka dzianinowa pościel z oddychającej i przyjemnej dzianiny, bawełniane i swetrowe kolekcje tekstyliów do sypialni, miękkie pledy, poduszki z wełny ze skórzanymi dodatkami, czy worki do roślin z impregnowanej celulozy, wyglądającej jak skóra.

Receptą na „chillout” w sypialni nie ma być ślepe podążanie za coraz to szybciej zmieniającymi się trendami we wnętrzach, ale przede wszystkim własne upodobania. „Moyhowy przepis na stworzenie azylu w sypialni” zamyka się w kilku podstawowych radach. Po pierwsze: ma być miło, wygodnie i przytulnie. Sypialnia ma nam się zawsze kojarzyć z relaksem, wypoczynkiem i przyjemnością! Mamy zadbać o to, aby nie zabierać do niej pracy i problemów. Pozbądźmy się też technologii! Żadnych elektronicznych gadżetów, „gorącego” telefonu i niebieskiego światła w sypialni. Drugą, jeszcze ważniejszą kwestią to fakt, że sypialnia ma być dla nas, a nie dla naszych gości! Trendy- trendami, ale przede wszystkim to my musimy się w niej dobrze czuć. Po trzecie moyha rekomenduje zieleń w sypialni. Natura przecież tak koi i dobrze wpływa na sen, a rośliny nie tylko wyglądają pięknie, ale też naturalnie filtrują powietrze. Wróćmy więc do uprawiania roślin doniczkowych, a w weekendy wstawiajmy cięte kwiaty do wazonu. Wybierajmy to, co przybliży nas do natury i pozwoli na relaks i prawdziwy wypoczynek. Nasza sypialnia pełna roślin ma nam w tym pomóc! To z myślą właśnie o roślinach w sypialni w ofercie moyha można znaleźć szeroką ofertę ciekawych osłonek do kwiatów. Kto słyszał o workach dekoracyjnych z impregnowanej celulozy? Wyglądają pięknie i naturalnie, mimo, że pozornie wyglądają, jak papier, to w użytkowaniu są niezmiernie praktyczne. Worki uszyte są z impregnowanej celulozy. Są piękną oprawą do zieleni w domu!

Dziś chcemy jednak pozostać dłużej przy SPOSOBACH NA ZIMOWY RELAKS!  I ogłaszamy KONKURS! Podzielcie się Waszymi sposobami, jak stworzyć azyl w sypialni,  idealne miejsce na wypoczynek, bez wyrzutów sumienia!

 

Zapraszamy do konkursu!

 

Wystarczy:

Podziel się swoimi sposobami na relaks i stworzenie idealnego miejsca na wypoczynek w sypialni, bez wyrzutów sumienia!

 

Do wygrania są trzy zestawy trzech pięknych, pikowanych poduszek z wełny marki moyha!

 

Co trzeba zrobić?
1. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl
2. Na odpowiedzi (w kilku zdaniach) czekamy w terminie: 6.12.2018- 20.12.2018
3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin konkursu
4. Nagrody – 3 zestawy trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi.

Uwaga! Koniecznym warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest wpisanie nazwy konkursu „MOYHA – stwórz swój azyl w sypialni.” w tytule maila.

 

Gratulujemy zwycięzcom!

aagnieszkaa1

ka_mary

agnieszkamcz