Konkurs: wygraj pobyt w hotelu POZIOM 511 Design Hotel & SPA – rozstrzygnięty

Czy potrzebujesz inspiracji, aby zwolnić tempo życia? POZIOM 511 Design Hotel & SPA to doskonałe miejsce na wypoczynek, na ucieczkę od stresującego życia na najwyższym biegu, przestrzeń do odzyskania równowagi. W tym roku Hotel obchodzi swoje 5 urodziny! Z tej okazji zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania mamy voucher pobytowy dla 2 osób.


Czy potrzebujesz inspiracji, aby zwolnić tempo życia? POZIOM 511 Design Hotel & SPA to doskonałe miejsce na wypoczynek, na ucieczkę od stresującego życia na najwyższym biegu, przestrzeń do odzyskania równowagi. W tym roku Hotel obchodzi swoje 5 urodziny! Z tej okazji zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania mamy voucher pobytowy dla 2 osób.

POZIOM 511
to nowoczesny, 4-gwiazdkowy obiekt położony w Podzamczu, w gminie Ogrodzieniec. To właśnie tutaj, w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd znajduje się pięknie położony, nowoczesny budynek Hotelu. Miejsce przyciąga nie tylko ludzi, chcących aktywnie spędzać czas, ale także wszystkich, którzy poszukują spokoju, harmonii i nowych wrażeń.

Jeśli potrzebujesz odreagować stres, poszukujesz wytchnienia, wyciszenia i relaksu – to miejsce idealne dla Ciebie. Jura jest doskonałą alternatywą dla osób, które szukają bliskiego kontaktu z naturą, Teren Jury daje ogromne możliwości aktywnego spędzania czasu (trekking , wspinaczka, bieganie, jazda na rowerze). Po aktywnym dniu możesz odprężyć się w hotelowym SPA, czy też posłuchać na żywo muzyki podczas degustacyjnej kolacji.

Na uwagę zasługuje projekt architektoniczny Poziom 511, gdzie bryłę budynku wbudowano w wapienną skałę. O renomie Hotelu w dużej mierze zadecydował fakt usytuowania go na najwyższym wzniesieniu Jury, w sąsiedztwie gotyckiego zamku Ogrodzienieckiego, należącego do rodu Bonerów. Jest to jeden z największych i najlepiej zachowanych zamków szlaku Orlich Gniazd, w którym częste eventy i rekonstrukcje wydarzeń historycznych przyciągają zwiedzających z całego świata.

Oferujemy naszym Gościom serdeczną atmosferę pozbawioną oficjalnej sztuczności i poczucie swobody. Czekają na Was 42 przestronne, nowocześnie urządzone pokoje, w tym 6 apartamentów. Aby zapewnić maksymalny komfort podczas rezerwacji istnieje możliwość wyboru wielkość łóżka, rodzaju materaca (twardy lub miękki) oraz łazienki wyposażonej w wannę lub prysznic. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i wyjątkowo smaczne potrawy przyrządzone z lokalnych, ekologicznych produktów.

Podczas pobytu w Hotelu goście mogą dowolnie korzystać ze strefy wellness. Do dyspozycji mają dwudziestometrowy basen, którego zaletą jest krystalicznie czysta woda ze źródła głębinowego. Na Gości Poziom 511 czeka także jacuzzi z hydromasażem. Kolejnym bardzo ważnym elementem strefy wellness są przylegające do naturalnej wapiennej skały łaźnia parowa i sauna.

Z kolei 511 MEDI SPA zaprasza do ekskluzywnego świata zabiegów na twarz i ciało opartych na wiodących markach kosmetycznych Ericson Laboratoire i Selvert Thermal, gdzie o piękno i komfort gości troszczy się wykwalifikowany personel.

W hotelowe kalendarium  wpisały się na stałe wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty czy pokazy kulinarne. Do tej pory Hotel gościł takich wybitnych muzyków jak Gracjan Kalandyk,  Ania Szarmach &  Franc McComb, Ernest Staniszczek, Michał Sobierajski, Wojciech Ezat, Monika Urlik czy Adrianna Styrcz z pianistą Robertem Jarmużką. Koncerty, które podbiły serca publiczności zagrali także: Peter J. Birch, Riffertone, E-Motion Trio, Etnos Ensemble, Peter & Jacob. Dużą popularnością cieszą się także koncerty jazzowe oraz muzyki klezmerskiej.

Sztuka kulinarna jest bardzo ważnym elementem działalności Hotelu, który organizuje także warsztaty, festiwale i pokazy kulinarne, zapraszając słynnych kucharzy m.in Jana Kuronia czy Karola Okrasę.

W piątkowe letnie wieczory, na terenie hotelu, można skorzystać z oferty kina letniego przy skałach, połączonej z prelekcją na temat serwowanego tego wieczoru wina.

W czasie lata w soboty odbywają się eventy zwane Klubem Podróżnika – wstęp na wydarzenie jest wolny, zapraszani są podróżnicy, w ostatnim czasie w Hotelu gościli m.in Krzysztof Wielicki, Grzegorz Kuśpiel, Jarosław Kuźniar, którzy przedstawiali swoje doznania i historie, pokazując kręcone przez siebie filmy, zdjęcia, opowiadając o urokach życia w podróży.

Zapraszamy do konkursu!

Opisz, w kilku zdaniach, swój wymarzony weekend spędzony z Mamą w Hotelu Poziom 511.

Nagrodą w konkursie jest 1 voucher pobytowy dla 2 osób.

W skład nagrody wchodzą:

  • 2 noclegi dla 2 osób
  • 2 kolacje dla 2 osób ( 3-daniowe a’la carte z butelką wina)
  • 2 masaże relaksacyjne (50min),
  • bezpłatny parking

Voucher będzie ważny do 20 grudnia 2017 roku, z wyłączeniem terminów świąt i długich weekendów. Wartość nagrody brutto wynosi: 2100zł (1900zzł netto).

Co trzeba zrobić?
1. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl
2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 24.05 – 06.06.2017
3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
4. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi. Uwaga! Koniecznym warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest wpisanie nazwy konkursu w tytule maila: Konkurs wygraj pobyt w hotelu POZIOM 511 Design Hotel & SPA

Ze względu na wysoką wartość nagrody laureat konkursu zobowiązany będzie opłacić podatek w wysokości 210 zł – 10% od wartości nagrody.

Konkurs zakończony! Laureatem konkursu jest miki_mause