Konkurs z okazji urodzin Zwierciadła – wyniki

fot.123rf

Świętując, w tym roku, 60. urodziny Magazynu, zapraszamy do kolejnego konkursu. Baw się z nami i wygrywaj piękne kosmetyki 🙂

Tym razem proponujemy małą zabawę. Ukryliśmy w serwisie zdjęcia 10 produktów marki Bell – znajdź zdjęcia 3-ech produktów, prześlij nam linki i odpowiedz w mailu na pytanie: które kolory byś wybrała i dlaczego?

Podpowiedź: zdjęcia pojedynczych produktów marki Bell ukryliśmy w działach Styl życia, Moda i uroda, Zdrowie (w artykułach z ostatnich 3 tygodni, na końcu każdego z artykułów).

Do wygrania 20 zestawów kosmetyków marki Bell z linii Perfect!

W każdym zestawie:

  • Wodoodporne pomadki w wygodnym sztyfcie o matowym wykończeniu. W TRZECH KOLORACH! Dzięki mocnej pigmentacji zapewniają piękny, intensywny kolor już przy pierwszej warstwie. Cienki sztyft sprawia, że aplikacja jest łatwa i precyzyjna. Trwała formuła, wzbogacona o unikalną mieszaninę polimerów, zapobiega ścieraniu się pomadki oraz powstawaniu nieestetycznych śladów podczas jedzenia i picia. Nie wysusza ust przy długim stosowaniu i nie podkreśla suchych skórek.
  • Długotrwały eyeliner w pisaku o formule typu „waterresistant”. Wygodna końcówka pozwala namalować precyzyjną kreskę w kolorze głębokiej czerni. Eyeliner nie rozmazuje się i utrzymuje się w nienaruszonym stanie przez wiele godzin. Będzie idealny zarówno do cienkiej, jak i do wyrazistej kreski.
  • Matowe konturówki w intensywnych odcieniach dopasowanych do pomadki Perfect Long Lasting Mat Lipstick. Pozwalają precyzyjnie podkreślić kontur ust, a wykręcane opakowanie nie wymaga temperowania. Dzięki specjalnemu polimerowi są odporne na działanie wody oraz przedłużają trwałość makijażu ust.
  • Trwałe rozświetlacze do twarzy i ciała (W TRZECH ODCIENIACH), pozostawiające na skórze intensywny blask. Pigmenty perłowe zawarte w formule optycznie wygładzają skórę i pozwalają uzyskać efekt „tafli wody”. Idealnie sprawdzą się przy konturowaniu i strobingu.

Co trzeba zrobić?
1. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl
2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 25.09.– 08.10.2017 r.
3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
4. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi.
Uwaga! Koniecznym warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest wpisanie nazwy konkursu „Konkurs z okazji urodzin Zwierciadła” w tytule maila.

Gratulujemy zwycięzcom! Poniżej lista laureatów:

1. Michał Janusz
2. asia_aniol
3. abuczak1
4. Karolina Sadyk
5. majaka89 l
6. Dominika V
7. Ewa Benedyk
8. Klaudia Wołoszyn
9. katarzyna.musial
10. ixhatexme
11. Aleksandra Januszewska
12. Magdalena Maciołek
13. aniacieminska
14. Magdalena Kozioł
15. ewelina.zytka
16. Natalia Ciszewska
17. Ania S.
18. olus912
19. Agnieszka Maj
20. Joanna Rynkiewicz