fbpx

Koziorożec – żywioł ziemi 22.12 – 20.01

Koziorożec  Żywioł Ziemi 22.12–20.01
Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com

Poprzedni nie był łatwy, ale na szczęście rok 2021 jest inny, poza tym możesz wykorzystać wszystkie cenne lekcje z przeszłości, aby osiągnąć sukces. Tranzyt Jowisza i Saturna przez znak Wodnika zainspiruje wielkie zmiany: zapewni ci możliwości zarabiania pieniędzy i sposoby, by wzmocnić wiarę w siebie, co w efekcie wpłynie na twoje życie zawodowe i miłosne. Gdy najgorsze już się stało, nie powinno być strachu, który powstrzymałby cię przed realizacją pragnień i marzeń. Ważne jest dbanie o dobrą formę. Podczas gdy niektóre z was będą musiały uważać na drobne oznaki fizycznego i emocjonalnego zmęczenia, inne muszą wziąć się w garść pod względem zawodowym i osobistym. Nowy początek wymaga zupełnie nowego wizerunku i sposobu myślenia. Równie ważne jest zerwanie z przeszłością, bez względu na to, czy podejmiesz nowe, zupełnie inne zobowiązania, czy pożegnasz się z aspektami swojego życia, które istniały w nim od dawna. Wielkie szanse pojawią się w drugiej połowie stycznia i trzeba z nich natychmiast skorzystać. Połowę lutego, czerwca i koniec grudnia otacza aura ostatecznych decyzji.

Miłość i związki

Być może doszłaś już do wniosku, że lepiej być samą niż w nieszczęśliwym związku. To prawda, o ile nie pozwalasz, by złe doświadczenia blokowały ci drogę do nowej i lepszej relacji. Jeśli będziesz gotowa na miłość, ona cię znajdzie. Nasze miłosne życie często otacza aura przeznaczenia, w roku 2021 będzie to jeszcze bardziej widoczne. Dzielenie się doświadczeniami, w Internecie czy w jakiejś grupie, może prowadzić do romansu, a dziwny zbieg okoliczności – wnieść miłość w twoje życie. Te z was, które urodziły się pod koniec panowania znaku Koziorożca (14–17 stycznia), znajdują się pod wpływem Plutona, który zabierze was w głębiny, bez względu na to, czy się głęboko zakochasz, czy będziesz musiała wydobyć się z niedobrej relacji. Jest to rok, w którym wszystkie nieodpowiednie związki muszą się zakończyć, nawet jeśli wierzysz, że mogą się zmienić i stać trwałe. Rok 2021 to początek nowej epoki i życie w kłamstwie w jakimkolwiek aspekcie jest szkodliwe dla duszy. W styczniu i w czerwcu Wenus ustawi się w idealnej pozycji, aby wyeliminować to, co negatywne, i wprowadzić to, co pozytywne.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Nie ma sensu czekać na lepszy czas, aby zmienić kurs albo zacząć realizować dalekosiężne ambicje. Styczeń otwiera drogę rozwojowi, więc bez względu na ograniczone warunki i przeszkody zrób przed końcem miesiąca, a najlepiej około 17 lub 28 stycznia, choć jeden krok, by osiągnąć cel. Jeśli musisz, wycofaj się z sytuacji przynoszącej straty, ale nie czekaj z założonymi rękami na powrót do pracy albo spełnienie niedotrzymywanych obietnic. Jeśli pracujesz albo szukasz pracy w branżach, które dostarczają podstawowe usługi, albo w przyszłościowych, w których będą potrzebne nowe rozwiązania i technologie, jesteś na dobrej drodze. W tym roku powinnaś więcej zarobić i możesz zechcieć zainwestować pieniądze we własne przedsięwzięcie. Bezpieczeństwa nie gwarantują już wielkie korporacje i powszechnie znane marki, ale małe firmy z dużymi ambicjami.

Wskazówki gwiazd

Bądź nieustraszona. Co najgorszego może się wydarzyć? Och, to już się stało! Może nie czujesz się, jakbyś wkraczała w nową epokę, ale tak właśnie jest, a powodzenie osiągną ci, którzy są gotowi zaryzykować. Tworzą się nowe zasady, bo stare nie mają już zastosowania. Wyobraź sobie, jakie to uczucie łamać reguły…

Sprawdź horoskop dla innych znaków:

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze