fbpx

Najlepsza architektura 2014

Najlepsza architektura 2014
Please Add Photos <br> to your Gallery
Zobacz galerię Zdjęć
mat. pras. plebiscytu POLSKA ARCHITEKTURA XXL


Grupa Sztuka Architektury już po raz siódmy zaprasza do podsumowania minionego roku! Głosowanie w Plebiscycie Polska Architektura XXL potrwa do 5 marca 2015 roku.

W tegorocznym plebiscycie o głosy walczy blisko 100 kandydatów! Nominacje przekonują, że rok 2014 był dla polskiej architektury czasem wielkiego urodzaju. Realizacje podzielone są na trzy główne kategorie: kubatura, wnętrza i krajobraz. Ich prezentacje zebrane w specjalnych formularzach plebiscytowych znaleźć można na stronach głównych wortali należących do Grupy Sztuka:

  • sztuka-architektury.pl – obiekty mieszkaniowe oraz obiekty użyteczności publicznej
  • sztuka-wnetrza.pl – najciekawsze realizacje wnętrzarskie podzielone na części publiczną i prywatną
  • sztuka-krajobrazu.pl – realizacje z obszaru architektury krajobrazu w dwóch kategoriach: przestrzeń publiczna oraz ogrody prywatne.

W plebiscycie Polska Architektura XXL można głosować do 5 marca 2015 roku za pomocą formularzy znajdujących się w dolnej części strony głównej wortali: www.sztuka-architektury.pl, www.sztuka-wnetrza.pl i www.sztuka-krajobrazu.pl. Zwycięzcy otrzymają specjalne dyplomy, a wybrani autorzy zostaną zaproszeni do wygłoszenia wykładów internetowych w ramach cyklu „Puls Architektury” w Warszawie.