Pomysł na długi weekend: Food Port

Pomysł na długi weekend: Food Port

Nareszcie – lato zbliża się wielkimi krokami! Przed nami aż cztery słonecznie dni beztroskiej wolności. Warto wykorzystać weekend w mieście i zjeść na świeżym powietrzu, na przykład w Food Porcie
Przed nami długi weekend. Jeśli nigdzie nie wyjeżdżacie, mamy dla was super propozycje.
Na nadwiślańskiej mapie pojawiło się właśnie zupełnie nowe miejsce, a na pewno zupełnie różne od tego z czym mieliśmy do czynienia do tej pory. Food Port można nazywać w różny sposób – restauracja, knajpa, jadłodajnia – wszystko się zgadza, a jednak nie opisuje tego co możemy spotkać na miejscu. Ukochane przez wielu foodtrucki, porozrzucane zazwyczaj po całym mieście, tym razem na stałe karmić was będą w Food Porcie. Jest to nowa inicjatywa Żarcia Na Kółkach, które znane jest nam nie od dziś z organizacji największych w Polsce zlotów foodtruckowych. Jeżeli byliście i widzieliście z czym wiążą się ich wydarzenia, możecie mieć stuprocentową pewność, że ta sama ekipa w równie efektywny sposób zadba o wasze podniebienia nad Wisłą.

Co tydzień w Food Porcie stawiają się nowe foodtrucki, z nowymi propozycjami. W tym tygodniu spotkacie pięć gastronomi, każda z zupełnie inną propozycją. Niezmiennie najlepszy Burger Na Kółkach zaserwuje wam przepyszne burgery, nie do przejedzenia, zaraz obok znajdziecie Jakie Taco, a w środku kwintesencję kuchni meksykańskiej. Pozytywny klimat nakręca Kinston Town Patty z tradycyjnymi jamajskimi potrawami, oraz Freak Fish, czyli wariacje rybne w najlepszych wydaniach. Tajski Live Cooking na świeżych, jakościowych produktach zaprezentuje nam niepozorny Tuk Tuk. Możecie natknąć się również na prawdziwego, obitego drewnem żuka który uwaga… jest barem! Podchodząc bliżej możecie mieć szansę na domowej roboty smoothies, lemoniady i inne orzeźwiające napoje własnej roboty. Po takim weekendzie, znacznie łatwiej będzie wrócić do pracy. Polecamy!

Food Port, 03-07.06, Bulwar Grzymały Siedleckiego, Warszawa

Więcej informacji o wydarzeniu