fbpx

Rób zakupy z klasą

Rób zakupy z klasą
flickr.com/ Roderick Eime

Lubicie robić zakupy? – Podpowiadamy jak robić je w sposób mądry i racjonalny.
Robienie zakupów może być dosyć przyjemne, szczególnie wtedy, gdy robimy je w sposób racjonalny. Zwłaszcza, jeżeli mowa o zakupach ubraniowych czy urodowych. Oto kilka sposobów na mądre kupowanie.

Zrób listę – wybierając się na shopping przygotuj się solidnie. Przejrzyj szafę, zobacz co jest Ci potrzebne i zrób listę. W ten sposób możesz zaoszczędzić czas i pieniądze i kupić tylko to, co naprawdę jest Ci niezbędne.

Zabierz doradcę – najlepiej takiego, który jest szczery i ma dobry, a przynajmniej niezły gust. Jeśli do tego osoba ta będzie miała wiedzę o proporcjach (nie tylko o trendach) masz duże szanse na to, że z zakupów wrócisz zadowolona, z ubraniami, w których naprawdę będziesz się dobrze czuć.

Korzystaj ze zniżek – na przykład tych dostępnych przy okazji akcji „Zakupy z Klasą”. Już w najbliższy weekend zniżki aż do 50% w ponad 3000 sklepów, wystarczy mieć najnowszy numer magazynu Zwierciadło lub Sens!

Wystrzegaj się owczego pędu – czyli nie wszystko co modne jest dla Ciebie dobre. Stawiaj na fasony dopasowane do sylwetki, czyli takie które podkreślają twoje atuty i maskują niedoskonałości. Wybieraj rzeczy ponadczasowe, z wysokiej jakości tkanin, dzięki czemu długo będziesz mogła cieszyć się modnym i eleganckim wyglądem.

Korzystaj z outletów – jest to dobry sposób na to, by kupić wymarzoną rzecz w znacznie korzystniejszej cenie.

Już w najbliższy weekend 12-13 września w ramach akcji „Zakupy z klasą”, na czytelniczki miesięcznika Zwierciadło i miesięcznika Sens czekają zniżki do 50%, w ponad 3000 sklepach i punktach usługowych w całej Polsce. Dodatkowo w ramach akcji można skorzystać z wyjątkowej oferty rabatowej na produkty EKO.

Zobacz listę sklepów!