fbpx

SIŁA KOBIET W BIZNESIE. Czego możesz się nauczyć od dziesięciu kobiet sukcesu

SIŁA KOBIET W BIZNESIE. Czego możesz się nauczyć od dziesięciu kobiet sukcesu

Fascynujące wywiady. Zaskakujące komentarze.
Kobiety zmieniają świat, ale jeszcze nie doceniają siebie. Nie wiedzą, jakie dary wnoszą do gospodarki dzięki swojej pracy. Dotąd krytykowane kobiece cechy, takie jak misyjność, uczuciowość, uważność, troskliwość i wiele innych, stanowią wielki niewykorzystany potencjał i zmieniają zimny świat biznesu.

Książka zaczyna się wywiadami z dziesięcioma kobietami sukcesu, które zrobiły zawrotną karierę i piastują najwyższe stanowiska w różnych firmach. Wspaniale mówią one o paniach, zachęcają je do podążania za głosem serca i kierowania się intuicją. Podpowiadają, czego warto się nauczyć od mężczyzn, a czego absolutnie od nich nie przejmować. Wskazują, jak połączyć karierę z rolą żony i matki oraz pielęgnować własny rozwój i duchowość.

Komentarze przedstawione w drugiej części poradnika zaskoczą niejedną czytelniczkę (i czytelnika). Autorki prezentują liczne mocne strony kobiet, jak również ich słabości. Przede wszystkim jednak podkreślają, jak wiele męski świat biznesu może się nauczyć od pań.

Trzecia część książki zawiera sprawdzone ćwiczenia służące zwiększeniu samoświadomości kobiet i przełamaniu zakodowanych schematów. Motywują one do uzewnętrzniania własnego potencjału i rozwijania umiejętności potrzebnych, by odnieść zawodowy i osobisty sukces.

Poradnik jest źródłem rzetelnej wiedzy, a przy tym ma działanie terapeutyczne (czego doświadczyły autorki) i dzięki rozwojowym ćwiczeniom pomaga dokonać w życiu głębokich zmian.

Dzięki tej książce:

• nauczysz się sięgać po to, czego pragniesz;
• zyskasz pewność siebie;
• odkryjesz swoje mocne strony;
• dowiesz się, jak połączyć ze sobą sferę zawodową i rodzinną;
• nauczysz się w pełni wykorzystywać swój potencjał;
• poczujesz się spełniona w każdej dziedzinie życia.

Każda kobieta, niezależnie od tego, jak dobrze myśli o sobie, po przeczytaniu tej książki będzie myślała jeszcze lepiej – znajdzie ku temu rzetelne argumenty.

Autorzy: Aneta Chybicka, Elżbieta Zubrzycka
Data wydania: 2 marca 2015 r.
Patronat medialny: „Sens”.

Doktor Aneta Chybicka – psycholog, certyfikowana trenerka, coach oraz dyrektor merytoryczna firmy szkoleniowo-doradczej Instytut Miasta. Od osiemnastu lat zajmuje się prowadzeniem projektów rozwojowych w obszarze biznesu, szkoliła między innymi przedstawicieli CIMIC NATO, największych firm energetycznych, banków i organizacji pozarządowych. Autorka wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych. Zapalona podróżniczka i badaczka postaw wobec płci w kontekście różnych kultur. Mama trzech synów, wolontariuszka. Miłośniczka różnych zwierząt (ma dwa koty i gekona oraz hodowlę świerszczy). Nurkuje, żegluje, medytuje. Buddystka.

Doktor Elżbieta Zubrzycka – biolog i psycholog. Pracowała jako terapeuta, wykładała psychologię rodziny, wychowawczą i rozwojową, techniki terapeutyczne oraz psychosomatykę. Występowała na licznych konferencjach i kongresach krajowych i zagranicznych. W 1990 roku założyła Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne. Jest autorką książek popularnonaukowych oraz ponad dwudziestu książek dla dzieci, z których pięć zostało lekturami szkolnymi. Stworzyła program „Bezpieczne dziecko”, mający chronić dzieci przed przemocą i wykorzystaniem seksualnym. Jest matką trzech synów. Świetnie jeździ na nartach, nieźle gra w tenisa, lubi pływanie, spacery oraz długie rowerowe wycieczki. I coraz bardziej zajęcia w ogródku.

Wydawnictwo GWP


  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze
?>