fbpx

Serwis Moments od Fyrklövern inspirowany najpiękniejszymi chwilami życia

Serwis Moments od Fyrklövern inspirowany najpiękniejszymi chwilami życia
Please Add Photos <br> to your Gallery
Zobacz galerię Zdjęć

Najwyższej jakości porcelana, uroczy design, wytłaczany wzór pereł, motyw w stylu vintage oraz dodatek prawdziwej platyny to połączenie, które wyróżnia zastawę Moments i plasuje ją w czołówce najbardziej pożądanych serwisów wśród Miłośników Porcelany.

Zastawa zaprojektowana została przez ulubienicę telewizji Marię Montazami, gwiazdę mieszkającą w Hollywood, która oczarowuje wszystkich swoim ciepłem i spontanicznością. Ten cudowny serwis odzwierciedla wiele cech Marii: elegancję, kobiecość i urok. Ponadczasowy design, eleganckie połączenie szarości i bieli, ręcznie zdobiony brzeg z prawdziwej platyny oraz delikatny wzór pereł to ponadczasowa propozycja, na co dzień i od święta! Wszyscy zasługujemy na odrobinę luksusu.

Natchnieniem do stworzenia serwisu Moments stało się moje życie, pełne cudownych wspomnień. Ulubiona poduszka w medalionowy wzór, sznur pereł w kosmetyczce i moja ukochana szminka niosły ze sobą wspomnienie wielu miłych chwil i były inspiracją do stworzenia tego sentymentalnego serwisu. Umiłowanie do pięknych wnętrz oraz niekończąca się miłość do rodziny i przyjaciół przenikały się i uzupełniały w mojej pracy nad tym wyjątkowym serwisem. Zaprojektowałam go na wszystkie cudowne chwile, które na zawsze stają się pięknymi wspomnieniami. Great Moments become memories for life! Maria Montazami

Edycja Lipstick Pink Projektu Marii Montazami

Tworząc projekt Lipstick Pink, Maria inspirowała się kolorem jednej ze swoich ulubionych szminek. W skład serii, wchodzą dwa urocze elementy: przepiękny talerzyk na przekąski i elegancki talerz dekoracyjny – obydwa w delikatnej barwie pastelowego różu. Talerze zdobione są oryginalnym, medalionowym wzorem, oraz wytwornym dekorem z pereł. Na spodzie każdego z nich znajduje się ulubiony cytat projektantki.

Specjalnie do serwisu Moments, Maria zaprojektowała piękne kieliszki doskonale współgrające z zastawą. Subtelna stylistyka kieliszków, połączenie grawerowanego diamentem wzoru pereł z kwiatowym dekorem, to urok i elegancja. To szkło, po które sięga się z prawdziwą dumą nakrywając stół na wszelkie uroczystości. Wznieś toast! Cheers to great moments!

Więcej na temat kolekcji Moments od Fyrklövern oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl

Fyrklövern to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii. Swoją działalność rozpoczęła w 1974 roku w Malmö i w zeszłym roku świętowała Jubileusz 40-lecia istnienia. Przez ten czas, ugruntowała swoją wysoką pozycję na europejskim rynku produktów luksusowych. Fyrklövern specjalizuje się w bezpośredniej sprzedaży produktów najwyższej, jakości projektowanych i tworzonych dla grupy najbardziej wymagających klientów. Fyrklövern z przyjemnością przedstawia swoją unikatową ofertę na rynku polskim.