fbpx

Skorpion – żywioł wody 24.10 – 22.11

SKorpion  Żywioł Wody 24.10–22.11
Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com

Słynna silna wola Skorpionów to zarówno błogosławieństwo, jak i przekleństwo.
Daje ci determinację i skupienie pozwalające osiągnąć sukces, ale przeszkadza w dokonywaniu pięknych odkryć i zrywaniu z rutyną, która ci z gruntu nie służy. W roku 2021 ważne będzie to, co niewypróbowane, niesprawdzone i nieodkryte. Jowisz i Saturn rozpoczynają nowe cykle, które wymagają zmian u samych korzeni. Nowe miejsce zamieszkania albo informacja o twoim pochodzeniu może się stać częścią tej wielkiej reorientacji i w życiu członków twojej rodziny mogą nastąpić zmiany. Rok 2021 pod wieloma względami jest rokiem rozwoju, ale to rozwój wynikający
z trudnych okoliczności. Uran pozostaje siłą, z którą należy się liczyć, zwłaszcza jeśli urodziny obchodzisz na przełomie października i listopada, a zaćmienie Księżyca 19 listopada zwiastuje wielkie sprawy. Jeśli powstrzymywałaś się przed wykonaniem ważnego ruchu w nadziei, że tego unikniesz, właśnie to zaćmienie zmusi cię do energicznego działania.

Miłość i związki

Uran jest jak nastolatek, który upiera się, by robić to, co chce, nieustannie zakłóca twój spokój ducha oraz ingeruje w twoje plany i pragnienia. Nie możesz wyrzucić Urana z domu, po prostu musisz znaleźć sposób, żeby się przystosować do zmiennych kolei życia i miłości. Kiedy myślisz, że jesteś w dobrym związku i możesz planować przyszłość, wszystko się zmienia: romans się kończy albo nieoczekiwane wydarzenia w życiu jednego z partnerów wpływają na relację. Po stronie plusów jest to, że możesz się zakochać jak jeszcze nigdy, jednak prawdziwa miłość nie obejdzie się bez turbulencji. Sztuka polega na tym, aby pozostawać otwartą na doświadczenia i nie wciskać nowego związku w sztywny gorset konwencji i zobowiązań. Niech trwa. Zobacz, dokąd cię zaprowadzi. W roku 2021 możesz być pewna, że jeśli relacja się kończy, to dzieje się tak w twoim najlepszym interesie. Przełom kwietnia i maja, a także druga połowa września to czas ważnych romantycznych wydarzeń, a jeśli chcesz wyznaczyć tę wielką datę, rekomendowany jest 18 września.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Saturn i Jowisz będą wędrować przez strefę korzeni życia i fundamentów przyszłości. Dzięki Jowiszowi czekają cię powodzenie i rozwój, a Saturn zapowiada dodatkowe obowiązki i sporadyczne przeszkody. Negocjacje w sprawie majątku lub ugoda nie będą łatwe, a sprawy finansowe mogą okazać się wyzwaniem, zwłaszcza w połowie lutego i czerwca oraz pod koniec grudnia. Tegoroczne zaćmienia – 26 maja, 10 czerwca i 4 grudnia – kierują uwagę na oś finansów, więc mogą się pojawić niespodziewane bonusy, a nawet spadek. W klimacie niepewności musisz mieć po swojej stronie jak najwięcej kolegów i przełożonych, więc nie zachowuj się arbitralnie. A jeśli musisz przyjąć niższe stanowisko, niech tak będzie. 2021 to rok przedsiębiorczości i im szybciej staniesz się samowystarczalna, tym lepiej. Recykling, przebudowa, kupowanie i sprzedawanie to dla Skorpiona idealne sposoby zarabiania pieniędzy. Terapia, poradnictwo, zdrowie i badania to kolejne zawody do rozważenia. Nowa Era Wodnika wymaga zupełnie innego sposobu myślenia.

Wskazówki gwiazd

Pozostań sobą w każdych okolicznościach i przez cały czas, a nie popełnisz błędu. Wszyscy potrzebujemy aprobaty, ale za jaką cenę? To pytanie, które będziesz musiała sobie zadać niejeden raz w ciągu najbliższego roku. Zawsze pozostawaj sobą, bo ludzie będą to dostrzegać w przypadku twojej kariery, związku, a także w każdej innej sytuacji.

Sprawdź horoskop dla innych znaków zodiaku:

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze