fbpx

Strzelec – żywioł ognia 23.11 – 21.12

Strzelec  Żywioł OGNIA 23.11–21.12
Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com

Masz za sobą jedną trzecią drogi przez jeden z najważniejszych okresów w swoim życiu: zaczął się w czerwcu 2020 roku, a zakończy w grudniu 2021 roku. Dlaczego? W tym czasie zaćmienia występują w twoim znaku w strefie relacji, a związki są jednym z powodów, dla których te 18 miesięcy ma tak wielkie znaczenie. To, co się wydarzyło w dniach około 14 grudnia 2020, wpłynie na rozwój wypadków około 26 maja, a to, co rozpoczniesz w tym sześciomiesięcznym okresie i co dziwnego się wtedy wydarzy, będzie miało aurę przeznaczenia. Jako wielki zodiakowy badacz i odkrywca znajdujesz się wśród faworytów rozpoczynającej się nowej epoki, dlatego okoliczności będące pozornie poza twoją kontrolą będą miały wpływ na twoją drogę. Wielkiej wagi nabierze komunikacja: niektóre z was mogą się zaangażować w projekt społeczny, inne zostaną orędowniczkami szczytnej sprawy, a ogólnie jest to rok, w którym twój głos musi być usłyszany i zostanie znaleziona płaszczyzna porozumienia. Za sprawą ludzi, których spotkasz po drodze i w odległych miejscach, pozytywną rolę odegra podróż.

Miłość i związki

Uczucie nigdy nie przychodzi na zamówienie. Nieodmiennie pojawia się wtedy, gdy się tego najmniej spodziewasz, a często, gdy już się pogodzisz z byciem singlem albo jesteś nieszczęśliwa w związku. Tym, co cię teraz przyciąga, jest tajemnicze zjawisko miłości – bez względu na to, czy się rozglądasz w nadziei, że uczucie spadnie na ciebie jak grom z jasnego nieba, czy szukasz głębszej więzi z partnerem. Możesz nawet marzyć o kochanku i przekonać się, że to było przeczucie. Jednak w rzeczywistym świecie trzeba wykonać trochę pracy, żeby naprawić pewne sprawy. Zostaw za sobą żal, że związek się zakończył, albo z powodu sposobu, w jaki postępowałaś ze swoim byłym. Musisz oddzielić przeszłość grubą kreską, aby móc zacząć od nowa. Nie każdy związek przetrwa potężne wpływy roku 2021 i – zwłaszcza jeśli urodziny obchodzisz około 26 listopada, 4 oraz 10–12 grudnia – konieczne może być podjęcie decyzji w jego sprawie. Maj i październik to czas na ślub i stworzenie nowych relacji. Wygląda na to, że 22 maja,
5 czerwca i 4 grudnia związki znajdą się na rozdrożu.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Praca, która pozostawia pewien stopień autonomii i nie przykuwa non stop do biurka, jest dla Strzelca idealna. Dlatego zmiany wymuszone przez COVID-19 pozwoliły wielu z was ujrzeć dla siebie drogę do nowego życia zawodowego. Będziesz szczęśliwsza i odniesiesz większe sukcesy jako osoba samozatrudniona albo dzięki zajęciu, które zapewni ci wolność i przestrzeń. Komunikacja i podróż to obszary wzrostu w 2021 roku i później, bez względu na to, czy stanowią część, czy całość twojej pracy. W przyszłym roku pojawią się nowe sposoby przekazywania wiadomości i nawiązywania biznesowych kontaktów, co znacząco wpłynie na twój profil i możliwości zarabiania pieniędzy. Ze względu na trudności czekające światową gospodarkę trudno będzie o kredyt i finansowe wsparcie, jednak przekonasz się, że można żyć oszczędnie i rozwijać swoją karierę. Dzięki Saturnowi i Jowiszowi w strefie gromadzenia wiedzy zdobywanie nowych lub dodatkowych umiejętności to jeden z głównych aspektów 2021 roku.

Wskazówki gwiazd

Wykorzystaj sprzyjający moment. Rok 2021 jest trudny dla planety, więc nie pozwól, by twoja szansa przepadła. Zwykle nie potrzebujesz tej rady – podejmujesz ryzyko i działasz spontanicznie – jednak sparzyłaś się i przyjęłaś odwrotną postawę: stałaś się nadmiernie ostrożna. Bądź rozsądna i skrupulatna, ale jeśli coś przemówi do twojego serca, sięgaj po to.

Sprawdź horoskop dla innych znaków zodiaku:

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze