UNICEF: Uratuj dziecko w Sudanie Południowym

Lemi ma zaledwie 6 miesięcy. Chłopiec umiera z głodu. Jest zbyt słaby, aby otworzyć oczy. Cierpi z powodu zapalenia żołądka i jelit – ból towarzyszy mu cały czas.

 

W Sudanie Południowym liczba dzieci cierpiących z powodu niedożywienia sięgnęła krytycznego poziomu. Ćwierć miliona maluszków jest zagrożonych śmiercią głodową. Widmo kolejnej epidemii głodu jest bliskie.

Sytuacja jest dramatyczna, ale działając razem możemy pomóc umierającym z głodu dzieciom! Przekaż darowiznę i uratuj jedno z nich.

Dzięki Twojemu wsparciu podamy niedożywionemu dziecku żywność terapeutyczną z orzeszków ziemnych, którą UNICEF od lat z powodzeniem stosuje w leczeniu niedożywienia. Wystarczą 3 saszetki dziennie, aby w ciągu tygodnia mały pacjent przybrał na wadze kilogram, a jego organizm otrzymał niezbędne do rozwoju składniki. Ratująca życie trzytygodniowa terapia kosztuje zaledwie 93 zł.

 

Czasami wystarczy tak niewiele, aby uratować czyjeś życie.

Kliknij Pomagam TERAZ>> i przekaż darowiznę.

Pamiętaj, że liczy się każda Twoja wpłata. Działając razem uratujemy Lemiego oraz inne cierpiące z głodu dzieci w Sudanie Południowym.

Dziękujemy, za Twoją pomoc!