fbpx

W co się bawić w czasie zarazy – Małgorzata Ostrowska w nowej roli

W co się bawić w czasie zarazy - Małgorzata Ostrowska w nowej roli
W co się bawić w czasie zarazy - Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska, znana piosenkarka, potrafi nie tylko śpiewać. W przygotowanym specjalnie na czas kwarantanny cyklu filmików #wcosiębawićwczasiezarazy pokazuje, jak przygotować płyn antybakteryjny, który potrafi zabić wirusa, a nie zniszczyć rąk.

Małgorzata Ostrowska to kobieta renesansu – w wywiadzie, którego nam niedawno udzieliła, opowiedziała, że umie projektować i szyć ubrania, aranżować wnętrza, a także uprawiać ogród i ścinać drzewa piłą łańcuchową. Co więcej od pięciu lat robi też sama kosmetyki. Zamawia dziesiątki składników, zamyka się w swoim małym domowym laboratorium, gdzie zgromadziła wagi, mierniki pH i temperatury, specjalną lodówkę.

W jednym z filmików, w ramach cyklu #wcosiębawićwczasiezarazy, które publikuje na swoim fanpejdżu, pokazuje jak zrobić domowym sposobem płyn antybakteryjny. Okazuje, że jest to naprawdę całkiem proste i nie wymaga specjalnych urządzeń.

#wCoSieBawicwCzasieZarazy

Drugi filmik w moim nowym cyklu! Dziś proponuję zrobienie płynu do dezynfekcji rąk. Metoda domowa, łopatologiczna! 😄 #wCoSieBawicwCzasieZarazy#zostańwdomu#koronawirus

Opublikowany przez Małgorzatę Ostrowską Poniedziałek, 16 marca 2020

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze