fbpx

Waga – żywioł powietrza 23.09 – 23.10

Waga Żywioł Powietrza 23.09–23.10
Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com

Zakasz rękawy, wyłącz głosy zwątpienia i weź się do roboty. Może będziesz musiała przebudować swoje życie cegła po cegle albo pójść tam, gdzie jeszcze nigdy nie byłaś, ale okaże się, że było warto. Jako znak kardynalny należysz do ludzi sukcesu i pionierów: na przeszkodzie stoi tylko twoja osobowość, która każe ci być uprzejmą dla innych. Jowisz i Saturn spędzą cały rok w strefie „przede wszystkim ja”, zachęcając cię do asertywności i wspierania własnych talentów, pomysłów i pragnień. Jeśli zajmiesz się kreacją – wydasz na świat dziecko albo stworzysz projekt – dzieło to może stać się częścią twojego życiowego sukcesu. Tegoroczne zaćmienia skupiają się na komunikacji i podróży, zatem nieoczekiwany wyjazd albo oferta z daleka może mieć znaczący wpływ na twoje perspektywy. Dla niektórych Wag zrobienie postępu będzie związane z prawem, chociaż lepiej, żebyś uniknęła pozwania kogoś przed sąd i zawarła ugodę. Opóźnienia i komplikacje mogą towarzyszyć sprzedaży i kupnu nieruchomości, a ryzykowne operacje finansowe nie są zalecane. Poza tym 2021 będzie rokiem nieprzerwanego rozwoju.

Miłość i związki

W drugiej połowie 2020 roku długi tranzyt Marsa w strefie relacji doprowadził wiele związków Wag do punktu krytycznego, ale te, które postanowiły to przetrwać, w roku 2021 mogą wejść w nowy etap miłości i pogłębić więzi. Tak, będą również rozstania, i tak, będą chwile próby, ale w dużej mierze jest to rok systematycznego rozwoju. Samotne Wagi mogą znaleźć miłość w obcych stronach, przez Internet albo w miejscu, gdzie będą się uczyć, a dni 26–28 marca to doskonały czas na poznanie partnera lub ślub. Jeśli jakieś problemy zagrażają małżeństwu z miłości, prawdopodobnie wiążą się z pieniędzmi i intymnością: otwartość i bliskość są lekarstwem na tarcia i rozdrażnienie. Jeśli separacja lub rozwód staną się nieuniknione, ustąpienie w kwestii, która spowodowała rozpad związku, ułatwi sprawę – może was nawet na powrót połączyć. Po upływie dwóch lat doczekasz się upragnionego szczęścia.

Praca, życiowe cele i pieniądze

W drugiej połowie stycznia okaże się, czy masz pracę lub czy przedsięwzięcie jest udane. Pod koniec miesiąca wskazane jest podjęcie pozytywnych działań: potem długo możesz nie zobaczyć tak wspaniałej fali. Wystartuj z projektem albo upłynnij aktywa – to niektóre z zaleceń, które ustawią cię w 2021 roku na właściwym kursie. Jeśli chcesz wziąć kredyt, powinnaś to załatwić jak najszybciej, bo instytucje pożyczkowe czekają trudności. Może się okazać, że nie utrzymasz tego, co posiadasz i rozwijasz, więc musisz być przygotowana, że trzeba będzie z czegoś zrezygnować. Niektóre Wagi osiągną sukces, wychodząc poza strefę komfortu, a inne nie będą w stanie żyć i pracować w tej samej przestrzeni, ale poświęcenie się opłaci. Dzięki Jowiszowi w strefie „przede wszystkim ja” twórcze wysiłki będą miały szczególne znaczenie, a rozpoczęte w tym roku przedsięwzięcia powinny rozwijać się pomyślnie. Zaćmienie Księżyca 19 listopada wyznacza koniec długiego okresu finansowej niepewności.

Wskazówki gwiazd

Traktuj poważnie swoje zamiary, a ludzie będą poważnie traktować ciebie. Wagi nie lubią sprawiać wrażenia, że pracują zbyt ciężko albo są zbyt mocno pochłonięte jakimś przedsięwzięciem. Czasem to działa, a czasem nie. A w roku 2021 im bardziej będziesz skoncentrowana i zaangażowana, tym większe wrażenie zrobisz na tych, którzy się liczą.

Sprawdź horoskop dla innych znaków zodiaku:

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze