fbpx

Wyraź siebie z Nutellą!

Wyraź siebie z Nutellą!

Kochasz taniec? Grasz na jakimś instrumencie? Fascynują Cię sporty ekstremalne? Uwielbiasz podróżować i poznawać nowe miejsca? Jesteś miłośnikiem szybkich samochodów? A może cenisz spokój i wolisz czytać książki w domowym zaciszu? Bez względu na to, jaki jesteś i jakie są Twoje pasje, teraz wyrazisz to z pomocą Nutelli. Uwaga! Kultowa promocja powraca!

Homemade hazelnut spread in glass bowl with nuts and chocolate barNiepowtarzalny smak w niepowtarzalnym opakowaniu

Zdobądź słoik pysznego kremu z własną etykietą! Wyobraź sobie słoik Nutelli z własnym imieniem… Ale to nie wszystko! Nowością tegorocznej edycji promocji jest dodatkowa opcja: poza tekstem etykieta może zawierać także rysunek (i to w wybranym kolorze), który będzie nawiązywał do Twoich zainteresowań. Trudno o bardziej spersonalizowany produkt, prawda?

Bo każdy z nas jest inny

Jesteś muzykiem? Naukowcem? Projektantem? Zaciętym fanem gier komputerowych? Kinomaniakiem? Uwielbiasz majsterkować? Zaczytujesz się w kryminałach? Kochasz powieści romantyczne? A może jesteś pasjonatką górskich wypraw? Miłośniczką zwierząt? Nie umiesz żyć bez treningów na siłowni? Każdy jest inny, ma różne pasje czy zainteresowania i właśnie to czyni nas wyjątkowymi! Ale jest coś, co nas łączy – wszyscy kochamy smak Nutelli i nie wyobrażamy sobie śniadania bez tego wyśmienitego kremu z orzechami i kakao. Nutella towarzyszy nam w szkole, w pracy, podczas spotkań z przyjaciółmi, na wakacjach… Teraz każdy może wreszcie mieć swój wyjątkowy słoik, dzięki któremu pokaże światu kawałek siebie. Teraz Nutella może być naprawdę Twoja – koniec z podkradaniem kremu przez rodzeństwo czy znajomych! Zastanów się, co lubisz najbardziej i wybierz odpowiedni rysunek, który powędruje prosto na Twój słoik.

Jak to zrobić – to takie proste!

Zasady zabawy są następujące: wystarczy kupić promocyjny słoik Nutelli (350 g lub 600 g) i skorzystać ze specjalnie przygotowanego kreatora etykiet na http://www.nutella.com/pl/pl. To wszystko! W odpowiedzi na zgłoszenie producent wyśle bezpłatnie na wskazany adres dwie etykiety według Twojego projektu. Teraz możesz każdego dnia cieszyć się wyjątkowym smakiem ulubionego kremu w oryginalnym opakowaniu.

Spiesz się! Promocja rusza 15.09.2016 i potrwa do 30.11.2016 r. Szukaj na sklepowych półkach specjalnie oznaczonych opakowań Nutelli.