fbpx

YES na Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

YES na Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup
Please Add Photos <br> to your Gallery
Zobacz galerię Zdjęć

 

W dniach 18 – 19 maja br. odbyła się już IX edycja Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. YES jako partner tego wydarzenia przygotował z tej okazji piękne i cenne nagrody.

Turniej Dr Irena Eris Ladies‘ Golf Cup to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń adresowanych do kobiet w naszej części Europy. Partnerem tegorocznej edycji była marka YES, która specjalnie na tę okazję przygotowała dla laureatek efektowne statuetki zaprojektowane przez Magdę Dąbrowską, projektantkę YES.

Ponadto, na jednym z dołków konkursowych można było wygrać wyjątkową kobiecą nagrodę: naszyjnik Empire z kolekcji YES. Niezwykle dostojny, a jednocześnie ponadczasowy projekt Kasi Bukowskiej trafił w ręce Pani Joanny Meronk.

Dziewiąta edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup była przełomowa. Po raz pierwszy w Polsce kobiecy turniej golfa zgromadził ponad 100 uczestniczek! Zawody odbyły się na polu golfowym Sand Valley Golf & Country Club w Pasłęku, a zwyciężczynie jak co roku zdobyły kolejne punkty w Rankingu Polskiego Związku Golfa.

Zobacz także golfy wełniane damskie

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze